צמחי מרפא לריפוי דלקת בקיבה

 

שאלה
אני סובלת כבר שנתיים מדלקת בקיבה בשם גסטריטיס ומנסה למצוא משהו טבעי לרפא את הדלקת או לפחות להקל עליה ועל הסימפטומים. אני נוטלת כרגע אומפרדקס מזה חצי שנה. לאחרונה נתקלתי במאמר על צמח שנקרא פיליפנדולה והבנתי שהוא צמח מרפא טוב מאוד לדלקות והוא יכול לסייע במצבי גסטריטיס. אני בטוחה שיש עוד צמחים שיכולים לעזור ואודה לך מאוד אם תוכלי להאיר את עיניי האם יש צמחי מרפא נוספים לריפוי דלקת בקיבה והאם יש סיכויי גבוה לריפוי או האם יש יעילות כלשהיא בצמחים?

 

תשובה

צמחי מרפא תקניים ומוכרים יעילים לריפוי דלקת. זו עובדה שהוכחה מחקרית. אכן יש מספר צמחי מרפא טובים לכך ואולי העיקרי שבהם הוא הפיליפנדולה שציינת. זהו צמח בעל יכולת אנטי דלקתית חזקה מאוד, למעשה, מהצמח הזה הופק לראשונה האספירין! השם הבוטני של הפיליפנדולה הוא ספיראה ומכן נגזר השם אספירין. אז הנה לך חיזוק קונבציונלי על יכולת צמחי המרפא להלחם בדלקות. מעבר לפיליפנדולה אפשר לציין צמחי מרפא נוספים כגון: ליקוריץ, לבנדר, חרוב, קמומיל ועוד אשר כל אחד וכולם יחד פועלים ברמות שונות ובדרכים שונות לריפוי דלקות ובמיוחד הם טובים לגסטריטיס.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהצמחי מרפא יעילים ביותר בריפוי דלקת בקיבה

הצמחים שציינתי פועלים באופן עדין אך ישיר לריפוי הדלקת בקיבה וריפוי ושיקום ריריות הקיבה הפגועות. מעבר לפעולה האנטי דלקתית הישירה שלהם, צמחי המרפא חשובים ביותר לחיזוק מערכת החיסון, הם מסייעים באיזון מערכת העיכול כולה על ידי המרצה וזירוז הפרשות. הם מסייעים באיזון רמות חומציות בקיבה ובכך מפחיתים את הסימפטומים הנלווים לדלקת קיבה כגון צרבות, בחילות, נפיחות בבטן וכו'. יתרונם הגדול של צמחי המרפא הוא בכך שהם קודם כל טבעיים ושנית התרומה שלהם היא כוללנית יותר כך שמעבר לריפוי הדלקת בקיבה הם תורמים לחיזוק ושיפור הבריאות הכללית של הגוף.


שילוב צמחי מרפא ותזונה מניב הצלחות

לצמחי המרפא אכן יש יכולת ויעילות גבוהה בריפוי הדלקת אך בשילוב עם תזונה נכונה סיכויי ההצלחה עולים בצורה דרמטית והופכים לגבוהים ביותר. התזונה, כמו צמחי המרפא, מסייעת בדרך טבעית וללא תופעות לוואי למגר את הדלקת ולשקם את הקיבה. תזונה נכונה טובה לחיזוק כללי של הגוף והיא תורמת ישירות לריפוי הדלקת אך גם לבריאות כללית. צמחי מרפא ותזונה הם שילוב מנצח בטיפול בגסטריטיס - דלקת בקיבה.


לסיכום, הטיפול עם צמחי מרפא ותזונה לריפוי דלקת בקיבה כולל

צמחי מרפא: פעילות אנטי חיידקית ישירה, פעילות אנטי דלקתית חזקה, מאזנים את מערכת העיכול, מחזקים את מערכת החיסון, משקמים את ריריות הקיבה והוושט, מחזקים גופנית כללית.
תזונה נכונה: מפחיתה דלקתיות בקיבה, מאזנת רמות חומציות, מחזקת חיסונית, אנטי דלקתית, מחזקת שריר הוושט, ממריצה ומשקמת את מערכת העיכול.


טיפול טבעי לגסטריטיסלילך נהרי - טיפול טבעי לדלקת בקיבה