מהי נטורופתיה

  

נטורופתיה הינה תחום ברפואה משלימה המבוסס על עובדות קליניות ומחקרים [EBM]. נטורופתיה ככלל מציעה הסתכלות רחבה על הבעיה הבריאותית ומנסה להתחקות אחר שורשיה וסיבותיה תוך איתור מערכות ותפקודים גופניים ורגשיים המשפיעים על מהלך המחלה. זאת כחלק מתפיסה ושיטת ריפוי הרואה את "השלם השווה יותר מסך חלקיו". הנטורופתיה נחשבת לאחד מתחומי הרפואה המשלימה המרכזיים והחשובים ביותר, בעיקר בשל ההתבססות על עובדות וניסיון קליני רחב ביותר והיא בעלת הצלחות טיפוליות משמעותיות.


הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך. קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


טיפול נטורופתי מוצלח צריך לספק התייחסות מקצועית הן לסיבות הבעיה והן לתסמינים המלווים. על בסיס האבחנה נבנית תכנית טיפול אשר לוקחת בחשבון נושאים אישיים והרגלי חיים שונים של המטופל. במהלך הטיפול עצמו יש חשיבות גבוהה בליווי מלא ומענה לכל שאלה על מנת לשמור על ההטבה הבריאותית ולבנות בצורה הדרגתית מסגרת חיים נוחה וקלה עבור המטופל..


קטעי וידאו על הטיפול בקליניקה


סוכרת סוג 2
כולסטרול גבוה
דרכי עיכול

השלמה טבעית לרפואה הקונבנציונאלית

הנטורופתיה משמשת כיום כתחום משלים מוביל לרפואה המערבית ועיקרה טיפול, ריפוי ומניעת מחלות כרוניות ומצבי בריאות שונים, במיוחד מצבים הקשורים לאורח החיים בעולם המערבי כמו: מחלות דרכי עיכול כגון גסטריטיס, אזופגיטיס, בקע סרעפתי, מעי רגיש ועוד, סוכרת סוג 2, כולסטרול גבוה, סטרס, מחלות לב, מצבים נשיים כגון תופעות גיל המעבר, פטריה בנרתיק ועוד, דלקות שתן, ליכן פלנוס, רוזציאה, מערכת העצבים ועוד..


יעילות הטיפול הנטורופתי

כיצד הרפואה הנטורופתית מצליחה בריפוי מחלות הנחשבות למורכבות וכאלו אשר לרפואה הקונבנציונאלית יש מענה חסר? התשובה המרכזית לכך היא כי הריפוי בשיטה הנטורופתית מושג בעיקר בגלל העובדה כי אנו מסלקים את הסיבות היסודיות אשר גרמו למחלה עצמה, ובעצם פעולה זו אנו מטפלים בשורש הבעיה ולא רק בסימפטומים שלה. גישה זו מצליחה לא רק לרפא את הבעיה הרפואית אלא גם למניעת הישנות המחלה או הופעת בעיות רפואיות אחרות תוך שיפור כללי של הבריאות ואיכות החיים.


דוגמאות לסיפורי הצלחה של מטופלי הקליניקה - לחצו כאן לרשימה המלאה


אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

אזופגיטיס

אזופגיטיס ובעיות עיכול

אזופגיטיס ומתח כרוני

אזופגיטיס, כולסטרול גבוה ותופעות גיל מעבר

אזופגיטיס, צרבות וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, הליקובקטר

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתי

הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

כאבים במערכת העיכול ועייפות