גסטריטיס כאבים בחזה

 

שאלה
יש לי גסטריטיס די קלה וכרגע, נראה לי רק בהתחלה שלה. אני מקבל כרגע אומפרדקס. אני משתדל לטפל בדלקת כמה שניתן. לפני כמה ימים הרגשתי פתאום כאבים חזקים בחזה, כמו דקירות חזקות ממש, נבהלתי כי הייתי בטוח שזה התקף לב. אבל למזלי הדקירות והכאבים בחזה חלפו אחרי דקה או שתיים. בכל מקרה ניגשתי למיון ומתברר שהכול תקין מבחינת הלב. רציתי לשאול אחרי שראיתי את הוידאו שלך בה את מסבירה על כאבים בחזה מה בעצם אפשר לעשות כדי למנוע אותם לחלוטין?

 

תשובה

גסטריטיס זו אכן דלקת בקיבה אשר באה לידי ביטוי בכמה אופנים. ראשית גסטריטיס היא מצב בו חומציות הקיבה גבוהה מהנורמלי. שנית, בד"כ שריר הוושט נחלש ולא מתפקד כראוי - זהו שריר האחראי על סגירת צינור הוושט ומניעת חזרה של תכולת מזון ומיצי עיכול בחזרה לוושט ולגרון. שילוב שתי הבעיות האלו גורם למצב הבא: מיצי הקיבה החזקים יכולים לעלות ביתר קלות דרך שריר הושט לכיוון הגרון. כאשר מיצי הקיבה החזקים באים במגע עם ריריות הוושט הם פשוט שורפים אותן.. מכאן התחושה החזקה של הצריבה כאשר יש צרבת. לעתים, אותה תחושת צריבה חזקה מרגישה כמו דקירה או כאבים חדים בחזה - זוהי למעשה צרבת.. כמו שתיארת וחווית, אכן יש הרבה מקרים בהם הצרבת בגסטריטיס כה חזקה עד שנראה שזה התקף לב. מה שאתה יכול לעשות זה פשוט לטפל בצורה יסודית בדלקת בקיבה ולפתור אותה וביחד עם זה תיפטר ותבריא מכל הסימפטומים הנלווים כמו הצרבות, כאבים בחזה, בחילות ועוד.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה



תזונה וצמחי מרפא יעילים ביותר בריפוי גסטריטיס וכאבים בחזה

תזונה נכונה היא המפתח הראשי לריפוי גסטריטיס מאחר וברוב המקרים תזונה לקויה גרמה לדלקת. תכנית תזונתית מותאמת אישית על בסיס אורח החיים שלך תעשה לך נפלאות. אתה צריך ללמוד אילו מזונות רעים לך בשלב זה ואילו מזונות טובים על מנת לרפא את ריריות הקיבה, לאזן את החומציות, לחזק את שריר הוושט, לחזק את המערכת החיסונית ולצמצם את נוכחות חיידק ההליקובקטר שיתכן ונמצא אצלך ברמות גבוהות. לצד התזונה צמחי מרפא מספקים קו טיפולי משלים ויעיל אף הוא במיוחד ביכולת שלהם לרפא במהירות ריריות פגועות וכן היכולת של צמחי המרפא לאזן חומציות ולאזן בכלל את כל מערכת העיכול. השילוב של תזונה נכונה וצמחי מרפא הוא שילוב מנצח אשר הוכיח את עצמו והוא בעל סיכויי הצלחה גבוהים מאוד בריפוי גסטריטיס, צרבת ועוד סימפטומים נלווים.


לסיכום, ריפוי גסטריטיס וכאבים בחזה כולל

תזונה נכונה: מורידה חומציות בקיבה, מחזקת את שריר הוושט, מחזקת חיסונית, משקמת ריריות פגועות
צמחי מרפא: מחזקים ומשפרים עיכול, מאזנים חומציות בקיבה, מחזקים חיסונית, אנטי חיידקיים להליקובקטר


טיפול טבעי לגסטריטיסלילך נהרי - טיפול טבעי לדלקת בקיבה