מומחית להליקובקטר פילורי

 

ניסיון קליני

לילך נהרי ND Cl.h מוסמכת בנטורופתיה, צמחי מרפא וביופידבק. בעלת ניסיון טיפולי של - 15 שנים. התמחות בבעיות דרכי עיכול עליונות ובהן טיפול נטורופתי משולב להליקובקטר פילורי וכן לדלקות בקיבה - גסטריטיס, דלקת בוושט ועוד, במידה ונלוות להופעת החיידק.


במהלך שנות הטיפול בקליניקה הצטברו סיפורי הצלחה רבים בריפוי חיידק הליקובקטר וכל התסמינים הנלווים כגון כאבים ואי נוחות בקיבה, צרבות, גזים, תחושה של אוכל תקוע בגרון, נפיחות ועוד. הצלחות אלו נובעות בעיקר מהתייחסות מקיפה ויסודית לבעיית החיידק. שיטת הטיפול משלבת שלושה נושאים עיקריים: תזונה שיקומית, צמחי מרפא והפחתת סטרס, במידת הצורך. במקרי דלקת בקיבה, מעבר להמצאות החיידק, הטיפול מתמקד גם בהחלמה ושיקום של רירית הקיבה.


טיפול משולב

חיידק ההליקובקטר פילורי מצוי אצל רבים מאיתנו בקיבה. רובנו לא מרגישים בקיומו עד לרגע בו הוא משגשג על דופן רירית הקיבה ועלול בכך לגרום לדלקת בקיבה - גסטריטיס, אשר נלווים אליה סימפטומים שונים כגון צרבות, בחילות, תחושת הקאה, תחושה של אוכל תקוע בגרון, גזים, נפיחות ועוד. בשלבים מתקדמים עלול להתפתח כיב קיבה - אולקוס.

חומציות גבוהה, חולשה חיסונית, בעיות רקע במערכת העיכול הם מהגורמים המרכזיים לשגשוג הליקובקטר פילורי בקיבה. הטיפול הנטורופתי מתמקד הן בחיסול וצמצום אזורי המחייה של החיידק והן בסיבות להופעתו - על ידי איזון מחודש של מיצי העיכול וחומציות הקיבה, חיזוק חיסוני, שיקום רירית הקיבה ועוד.


טיפול טבעי להליקובקטרטיפול נטורופתי להליקובקטר


בין מטרות הטיפול בהליקובקטר פילורי: פעילות אנטי חיידקית ישירה ואיזון רמת החומציות בקיבה, חיזוק מערכת העיכול, שיפור פעולות ספיגה, שיקום ריריות הקיבה במצבי דלקת, הפחתת סטרס, במידת הצורך, להקטנת העומס על מערכת החיסון והפחתה בייצור מוגבר של מיצי עיכול האופייניים למצבי מתח שונים או מתמשכים.


סיפורי הצלחה דרך טיפול משולב

שילוב תחומי התזונה, צמחי מרפא והפחתת סטרס -הוכיח את עצמו במאות מקרים כבסיס המוצלח ביותר לטיפול בחיידק הליקובקטר ובדלקות קיבה נלוות. התאמת כל נושא בפני עצמו מול המטופל מסייע להפוך את התהליך לפשוט וקל ליישום ומכאן לשמירה על בריאות לטווח ארוך.


דוגמאות לסיפורי הצלחה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבת קשה ועצירות כרונית

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

אזופגיטיס

אזופגיטיס ובעיות עיכול

אזופגיטיס ומתח כרוני

אזופגיטיס, כולסטרול גבוה ותופעות גיל מעבר

אזופגיטיס, צרבות וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתי