אנטיביוטיקה יעילה לחיידק בקיבה?

 

שאלה
לאחר תקופה ארוכה בה סבלתי מצרבות די קשות, עשיתי בהמלצת הרופא שלי, בדיקה לגילוי חיידק בקיבה ואכן התגלה אצלי הליקובקטר פילורי ברמה גבוהה. הרופא נתן לי לקח אנטיביוטיקה נגד החיידק ובאמת אחרי כשבועיים התחלתי להרגיש ירידה בסימפטומים והרגשה הרבה יותר טובה. אבל עכשיו עברו חודשיים בערך אני שוב מתחיל להרגיש את הנפיחות המוזרה הזו בבטן ושוב מתחילות לי צרבות, אמנם לא באותה תדירות ואותו חומרה אבל יש לי הרגשה שכאילו הבעיה חוזרת לי וזה מאוד מבאס אותי. הייתי אצל הרופא והוא המליץ לחכות עוד קצת. חבר טוב שלי שהוא רופא סיני אמר לי שאנטיביוטיקה לא יעילה לחיידק בקיבה ובהרבה מקרים הבעיה חוזרת. הוא המליץ לפנות לחפש טיפול תזונה וצמחי מרפא וכך הגעתי אליך ורציתי לשאול מה ההמלצות שלך לטיפול בחיידק בקיבה בדרך טבעית והאם באמת יש משהו שיכול להיות יעיל יתר מאנטיביוטיקה? מקווה שתוכלי לשפוך אור על העניין.

 

תשובה

אנטיביוטיקה היא דרך הטיפול הנפוצה לחיידק בקיבה. לצערנו הטיפול הזה לא מצליח לעיתים, מאחר וחיידק הליקובקטר פילורי חוזר לשגשג ולהגדיל את הכמות שלו בקיבה לאחר הפסקת הטיפול האנטיביוטי ואיתו חוזרת הדלקת והסימפטומים הנלווים כגון הצרבות מהם אתה סובל. צריך להבין משהו חשוב בעניין - אותו חיידק מצוי כמעט אצל כל אחד מאיתנו בקיבה. מה שמונע ממנו לגרום לדלקת בקיבה או גסטריטס זו מערכת חיסון חזקה ומערכת עיכול מאוזנת. כאשר מערכות אלו נחלשות, אוכלוסיית החיידקים הרעים גודלת במהירות ומשגשגת וגורמת לאותם תהליכים דלקתיים ולתסמינים הנלווים. אם אתה מבין את הנקודה הזו אתה מבין שבעצם קטילת החיידק לא פותרת את הבעיה מהשורש. כדי באמת להבריא יש צורך להביא את הגוף למצב שיוכל לבד ובעצמו למנוע משגשוג הליקובקטר פילורי בקיבה.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהתזונה וצמחי מרפא לריפוי בעיית החיידק בקיבה

כאמור, יש צורך לטפל בבעיה מהשורש והכוונה היא לגרום למצב בו החיידק לא מסוגל לשגשג ולגרום לצרות הבריאותיות. הדרך לעשות זאת היא על ידי חיזוק מערכת החיסון ואיזון מערכת העיכול. כאשר מערכת החיסון ומערכת העיכול יהיו חזקות ומאוזנות הבעיה תיפטר לחלוטין. את המטרה הזו משיגים על ידי תזונה נכונה ותמיכת צמחי מרפא. היום אנחנו יודעים כי תזונה לקוייה היא הגורם המרכזי להחלשות מערכת החיסון והעיכול. למרבה השמחה ניתן להגיע לריפוי מלא של הבעיה באמצעים פשוטים יחסית. מה שנדרש הוא בניית תכנית תזונתית מסודרת בשילוב של צמחי מרפא.


יעילות צמחי מרפא ותזונה לריפוי ארוך טווח של החיידק בקיבה

לצמחי מרפא יכולת אנטי חיידקית ישירה וחזקה, הם מסייעים בחיסול החיידק מצד אחד ומצד שני עוזרים בחיזוק מערכת החיסון ואיזון מחדש של מערכת העיכול - איזון הפרשות מיצי מרה תקינים ועוד. במהלך השנים נבדקו צמחי מרפא שונים ורבים מהם נמצאו יעילים למטרות אלו בדיוק. שילוב של צמחי מרפא ותזונה נכונה הופך את התהליך הטיפולי לבעל סיכויי הצלחה מאוד מאוד גבוהים, לא רק בריפוי מקומי של הדלקת על ידי חיסול או צמצום נוכחות החיידק אלא גם ובעיקר על ידי מניעה עתידית של חזרת הבעיה, של שגשוג מחדש של החיידק בקיבה וכו'. זהו תהליך הבראה שלם שתורם לבריאות לא רק של מערכת העיכול אלא של מערכות נוספות בגוף - אבל זהו רק הבונוס של התהליך..


לסיכום, טיפול טבעי בחיידק בקיבה כולל

תזונה נכונה: מחזקת חיסוני, מאזנת את מערכת העיכול, מחזקת את שריר הוושט, מאזנת חומציות בקיבה, מגבירה הפרשות מיצי מרה
צמחי מרפא: פעילות אנטי חיידקית ישירה, מחזקים את מערכת החיסון, מסייעים באיזון מערכת העיכול, מזרזים פעולות עיכול.


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיס


קטעי וידאו על הטיפול בגסטריטיס, צרבות והליקובקטר פילורי


גסטריטיס כאבים מניעה ודרכי טיפול
צרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי
גסטריטיס ובחילות - טיפול טבעי