תחושה של אוכל תקוע בגרון והליקובקטר פילורי

 

שאלה
אני מסתובבת כבר כמה שבעות עם תחושה של אוכל תקוע בגרון, זה קורה לי מידי פעם אמנם אבל נשאר די הרבה זמן ודי מציק. הלכתי לרופא אף אוזן גרון שלא מצא כלום. ניסיתי לבלוע משהו נגד צרבת שלא עזר לי. עשיתי חיפוש באינטרנט ומצאתי דברים לא עלינו.. אבל ממה שראיתי יכול להיות שיש אפשרות שההרגשה הזו של אוכל תקוע היא בגלל חיידק הליקובקטר פילורי. די התבלבלתי כי מה קשור זה לזה. אני כותבת לך אם תוכלי להסביר מה הקשר וכיצד זה קורה ואיך אפשר לטפל בדבר הזה?


תשובה


תחושה של אוכל תקוע בגרון יכול מאוד להיות סימפטום של הליקובקטר פילורי ואני אסביר.. הליקובקטר הוא חיידק הנמצא אצל רבים מאיתנו בקיבה בצורה כזו שהוא לא מפריע. לעתים, במיוחד כאשר מערכת החיסון ומערכת העיכול נחלשות - החיידק יכול לשגשג בקיבה ביתר קלות והתוצאה היא דלקת -גסטריטיס. כאשר נוצרת אותה דלקת היא גורמת למספר סימפטומים, תלוי כמובן בחומרה שלה. במצב כזה של שגשוג יתר של ההליקובקטר מערכת העיכול יוצאת מאיזון, בין השאר, רמת החומציות עולה והופכת לגבוהה ונוצרת חולשה של שריר הוושט.


הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך. קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


כאשר שני הדברים האלו מתרחשים תכולת מזון ומיצי קיבה, שהם מיצים חזקים מאוד, עלולים לעלות בקלות רבה חזרה לכיוון הוושט ולגרום לשלל סימפטומים כגון צרבות, תחושת בחילה וגם הרגשה של אוכל תקוע בגרון. במידה והרופא לא מצא משהו אחר ובמידה ואת סובלת גם מצרבת או בטן נפוחה, תחושה של אי נוחות בבטן אחרי אוכל, וכמובן תחושה של אוכל תקוע בגרון - כדאי לבדוק האם הליקובקטר פילורי מצוי אצלך בקיבה ברמה גבוהה והאם נוצרה דלקת. הבדיקה היא פשוטה ובמידה ויש המצאות גבוהה של החיידק, את פשוט צריכה לטפל בעניין ולפתור את הבעיה.


טיפול טבעי להליקובקטרטיפול נטורופתי להליקובקטר


תזונה וצמחי מרפא לטיפול בדלקת כתוצאה מהליקובקטר פילורי

הסיבה מלכתחילה שהחיידק משגשג אצלך היא כאמור חולשה חיסונית וחולשה של מערכת העיכול. החולשה הזו היא לרוב תוצר של אורח חיים הכולל תזונה לא נכונה, יתכן ומתח, צריכת יתר של רעלנים, ועוד. הבשורה המשמחת היא כי בדרך די קלה ופשוטה ניתן להתגבר על הבעיה ולהיפטר מהחיידק ולרפא את הדלקת. המפתח לריפוי הוא לחזור לתזונה נכונה ולעשות שימוש בצמחי מרפא לתקופת הריפוי הראשונה.


צמחי מרפא לטיפול בהליקובקטר פילורי

לצמחים יתרון גדול והוא בפעילות אנטי חיידקית ישירה. הצמחים פועלים בצורה ממוקדת למיגור הליקובקטר פילורי. במקביל הם מסייעים גם לשיקום ריריות הקיבה, לחיזוק מערכת החיסון ולאיזון מערכת העיכול כולה. השימוש בצמחי מרפא מאוד מומלץ בתקופת הריפוי הראשונה. במקביל לצמחים גם לתזונה יש תפקיד מרכזי בריפוי הדלקת וחיסול החיידק. תזונה נכונה, במיוחד המנעות ממאכלים המעודדים שגשוג החיידק ומאכלים המחלישים את מערכת החיסון והעיכול, לצד תזונה המסייעת לחיזוק שריר הוושט, חיזוק חיסוני, איזון רמות החומציות בקיבה, סיוע בקטילת החיידק וחיזוק גופני כללי. אני יכולה לספר לך מניסיון שהשילוב של צמחי מרפא ותזונה נכונה מביא תוצאות מאוד מוצלחות עם סיכויי הצלחה גבוהים.


בין מטרות הטיפול: צמצום וחיסול חיידק ההליקובקטר | איזון פעילות מע' העיכול וחיזוקה | איזון רמת החומציות בקיבה | שיפור פעילות עיכול כללית | חיזוק ואיזון מערכת החיסון | הפחתת מתח ולחציםמקבץ סיפורי הצלחה טיפוליים - הליקובקטר פילורי


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, חרדה