תחליף אומפרדקס לטיפול בגסטריטיס

 

שאלה
אני סובל מזה זמן מגסטריטיס. הדבר הקשה בעניין הוא הצרבות המטורפות שיש לי אפילו אם אני מכניס פירור לפה. הצרבת קשה במיוחד בלילה ומאחר ולא הצלחתי להתגבר על העניין ביקשתי מהרופא שירשום לי משהו להקלה והוא נתן לי כדורים בשם אופרדקס שאני מבין שזה סותרי חומצה או משהו דומה שיכולים להקל על התופעות של הדלקת ובראשם הצרבות הקשות שיש לי. השאלה שלי האם אני יכול לעשות משהו כדי לטפל במצב בלי אומפרדקס? או האם את מכירה תכשיר או כדור שיכול להיות תחליף לאומפרדקס לטיפול בגסטריטיס? אני רוצה לציין כי בסה"כ הכדור עוזר לי אבל אני מרגיש שאני הופך להיות תלויי בו וזה לא ממש פתרון לטווח ארוך. האם זה נכון?

 

תשובה

אומפרדקס, כמו שאר התרופות וסותרי חומצה שונים נועדו בראש ובראשונה להקל על תופעות הגסטריטיס שבראשו הצרבות הקשות שאתה מרגיש במיוחד בלילה. מה שעושים סותרי החומצה הוא לאזן בצורה מקומית את רמת החומציות בקיבה ובך להקל על הצרבת. אולם, וזה כאן נקודה שציינת, זהו טיפול מקומי הנוגע רק לביטוי של הבעיה ולכן אין בכוחו לפתור אותה מהיסוד והתוצאה היא המשך הצרבות והמשך הדלקת. לשמחתנו זה אכן מספק מזור לכאבים הרבים אבל בטווח הארוך לא פותר את הבעיה. הבשורה המשמחת היא שיש טיפול אשר עשוי להקל מאוד על הצרבות הקשות שיש לך ובנוסף עשוי לסייע בטיפול יסודי של הדלקת ואיתה את כל תופעות הלוואי שלה. התחליף הזה הוא בדמות טיפול טבעי המשלב תזונה נכונה עם צמחי מרפא לתקופת הריפוי. זהו שילוב מנצח אשר מתמקד בשורש הבעיה של הדלקת.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהתזונה וצמחי מרפא הם שילוב חשוב בטיפול יעיל של גסטריטיס וצרבות

מלכתחילה, אורח חיים לקוי, אשר במרכזו תזונה לקויה, מהווים את הגורמים המרכזיים להופעת גסטריטיס. וברגע שאתה מתקן זאת את מרפא את עצמך. גסטריטיס בא לידי ביטוי בעיקר על ידי חומציות יתר בקיבה אשר נוצרת עקב צריכת מזונות עתירי שומן ומזונות המעלים את החומציות. על אותו משקל, יש מזונות רבים אשר מורידים את רמת החומציות בקיבה ועוזרים לשקם את הריריות הפגועות, לאזן את מערכת העיכול ובכך לרפא מהשורש את הדלקת. תכנית תזונתית נבנית לך באופן אישי על בסיס אורח חייך והאוכל שאתה אוכל. למה אישי? כי קשה למצוא שני אנשים אשר חיים באותה צורה בדיוק ולכן חשוב להתאים את התכנית ברמה האישית. לצד תזונה נכונה גם צמחי המרפא עוזרים מאוד בריפוי הדלקת, על ידי הורדת החומציות, שיקום וריפוי הריריות, חיזוק שריר הוושט, חיזוק חיסוני וקטילה והפחתת שגשוג של חיידק ההליקובקטר, במידה והא אחד הגורמים. צמחי המרפא ותזונה הם מרכיבים מרכזיים בטיפול והיתרן הגדול שלהם הוא שהם ללא תופעות לוואי ובזמן קצר יחסית יכולים להחזיר לך את הבריאות.


לסיכום, תחליף טבעי לאומפרדקס כולל

תזונה נכונה: איזון חומצות הקיבה, שיקום ריריות הקיבה והוושט, חיזוק חיסוני, חיזוק שריר הוושט
צמחי מרפא: הפחתת חומציות הקיבה והפחתת צרבות, שיקום פעולות הקיבה והפחתת הליקובקטר.


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיס


קטעי וידאו על הטיפול בגסטריטיס, צרבות והליקובקטר פילורי


גסטריטיס כאבים מניעה ודרכי טיפול
צרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי
גסטריטיס ובחילות - טיפול טבעי