צמחי מרפא לטיפול בהליקובקטר פילורי

 

שאלה
אובחנה אצלי דלקת בקיבה שהגורם לה הוא הליקובקטר פילורי, עשיתי בדיקת נשיפה והיו לי שם רמות גבוהות של החיידק, לא זוכר כמה בדיוק. בכל מקרה לקחתי איזה חודש אנטיביוטיקה והייתי מאושר אחרי זה כמה חודשים כי הייתי בטוח שהבראתי מההליקובקטר אבל לאכזבתי הרבה התחילו לחזור אלי אותם סימפטומים מלפני שובע בערך ואני חושש שהבעיה לא נפתרה. בנוסף אפילו אני מרגיש דברים נוספים שלא היו לי קודם בחילות וכבדות בבטן. קראתי כאן על צמחי מרפא שיכולים לטפל בהליקובקטר פילורי ורציתי לשאול האם יש בהם יעילות בכלל? מה את הכי ממליצה לקחת מהצמחי מרפא?


וידאו קצר על הטיפול הטבעי בהליקובקטר פילורי


תשובה

לצמחי מרפא יעילות גבוהה בטיפול וריפוי הדלקת וההליקובטר פילורי שגרם לה. אתה צריך להבין שזהו חיידק הנמצא אצל כל בני האדם בקיבה. מדוע הוא מתפרץ ומשגשג אצל אנשים מסויימים ואצל אחרים לא? רוב הסיכויים שזה קשור לחולשה חיסונית וחוסר איזון של מערכת העיכול הנובעים בעיקר מתזונה לקויה, סטרס גבוה וכו'.


צמחי מרפא יעילים ובטוחים לטיפול בהליקובקטר פילורי

ישנם מספר צמחי מרפא מוכרים ויעילים אשר יכולים לסייע לך מאוד. הצמחים פועלים בכמה מישורים: הראשון הוא פעילות אנטי חיידקית ממוקדת, היינו קטילת החיידק והקטנת היקף האוכלוסייה שלו חזרה לנורמלי, מעבר לכך צמחי מרפא עוזרים באיזון רמות החומציות של הקיבה על המרת הפרשות והמרצת פעולות עיכול ומרה. צמחי המרפא טובים גם לשיקום ריריות הקיבה אשר נפגעו במהלך הדלקת וגורמים לכאבים. היתרון הגדול של צמחי מרפא הוא באופן פעולתם הכוללנית. אשר מכוונת לפתרון הבעיה מהשורש ולא רק חיסול הסימפטומים כמו שעושה אנטיביוטיקה ואשר, כמו במקרה שלך, לא מונעת את חזרת הבעייה. במוסף לצמחים אני מאוד ממליצה לך גם להתייחס מבחינה תזונתית לבעייה כי גם לתזונה חשיבות מכרעת ומרכזית בריפוי הדלקת. במיוחד חשוב להתייחס מה לא לאכול לפחות בתקופת הטיפול עם צמחי המרפא.


לסיכום, צמחי מרפא לטיפול בהליקובקטר פילורי יעילים בגלל

פעילות אנטי חיידקית ישירה, איזון רמות חומצות בקיבה, חיזוק מערכת החיסון ועמידות הגוף, המרצה של פעולות עיכול והמרצת הפרשה של מיצי עיכול ומרה לאיזון הקיבה.


לילך נהרי-נטורופתית מוסמכת