צמחי מרפא לחיזוק חיסוני

 

מערכת חיסון חזקה משפיעה באופן דרמטי על הבריאות שלנו. מערכת החיסון קשורה לעשרות מצבי בריאות שונים. מערכת חיסון חזקה עשויה למנוע מחלות רבות וכן לסייע בריפוי והתמודדות עם מחלות שונות אחרות.


צמחי מרפא לחיזוק חיסוני

אסטרגלוס

צמח מרפא ידוע ומוכר לחיזוק חיסוני. האסטרגלוס משמש ברפואת צמחים כצמח מחזק כללי וכן כצמח אדפטוגני - מחזק בלוטת האדרנל האחראית על עמידות הגוף לסטרס. כמו כן האסטרגלוס נחשב אנטי ויראלי והוא נחשב כטוב לשמירה על בריאות הלב וכלי הדם.

פרופוליס

פרופוליס הוא חומר המורכב בעיקר מדונג ושרף עצים אותם הדבורה אוספת. ברפואת צמחים נעשה שימוש בפרופוליס לחיזוק חיסוני בשל יכולתו האנטי חיידקית, אנטי דלקתית והאנטי ויראלית. הפרופוליס מחטא והוא מסייע כחומר טבעי לקטילת חיידקים ופטריות. 

סמבוק

הסמבוק הוא צמח מרפא מוכר פחות אולם הוא משמש ברפואת צמחים כמרכיב מרכזי בכל פורמולה לחיזוק חיסוני או לטיפול במחלות חורף נפוצות, בעיקר בשל יכולתו להמריץ את מערכת החיסון ולהפחית ליחה  ונזלות. הסמבוק מוכר ביכולתו האנטי ויראלית וכנוגד אלרגיות שונות. 

אכינצאה

אכינצאה היא אחד מצמחי המרפא המרכזיים למערכת החיסון. היא מסייעת בוויסות וחיזוק חיסוני. האכינצאה אנטי דלקתית חזקה, אנטי ויראלית ואנטי חיידקית. היא מסייעת בהגברת זרימת דם כללית ולימפתית וכן היא מכילה רכיבים נוגדי חימצון חזקים.


אזהרות
נשים בהריון, מניקות, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ו/או הנוטלים תרופות יש להיוועץ ברופא או בעל מקצוע בטרם צריכה. התוכן בדף זה משמש לצרכי מידע בלבד והוא אינו משמש כעיצה רפואית או תחליף להתייעצות עם מומחה.