ניקוי ושיקום הכבד

 

ניקוי כבד ורעלים מומלץ לעשות באופן קבוע כדי לשמור על בריאות תקינה וכן כדי לצמצמם את נזקי הרעלים ולהפחית סימפטומים קיימים כגון: עייפות וחולשה, נדודי שינה, אקנה, רמות סוכר גבוהות, כולסטרול גבוה, אלרגיות שונות, נשירת שיער ועוד מצבי בריאות רבים.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


צמחי מרפא לניקוי ושיקום הכבד


לחצו כאן לעוד מידע על ניקוי רעלים ושיקום הכבד

רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


שן ארי

שן ארי מעודד ייצור הפרשת מלחי מרה שמחזקים את מערכת העיכול , עוזרים לעודפי כולסטרול לצאת מהגוף דרך יציאות תקינות ומאזנים ומשקמים בכך את פעילות הכבד.


כורכום

מכיל את החומר הפעיל כורכומין המוכר מאוד ביכולתו האנטי דלקתית ונוגדת החימצון. הכורכום מסייע בהגברת חילוף חומרים והפרשות עיכול וכן מסייע בשיקום הכבד.


גדילן

נפוץ בכל שדה בישראל. זרעי גדילן בעלי רכיבים המסייעים בשיקום הכבד, זרעי הגדילן מזרזים הפרשות של מיצי מרה ובכך עוזרים לפינוי מואץ של רעלים מהכבד והגוף.


ג'ינג'ר

הג'ינג'ר או הזנגביל ממריץ פעולות עיכול, משחרר גזים, בעל פעילות אנטי דלקתית ספציפית למערכת העיכול. הוא מחמם את מערכת העיכול ומקדם עיכול תקין.


ניקוי ושיקום הכבד

לחצו לעד מידע על צמחי מרפא לניקוי ושיקום הכבד


**המידע בדף זה מבוסס, בין השאר, על מקורות וספרות עממית ומקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים, מקורות וסימוכין נוספים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council


התוכן בדף זה משמש לצרכי מידע בלבד והוא אינו משמש כעיצה רפואית או תחליף להתייעצות/טיפול עם מומחה/רופא. נשים בהריון, מניקות, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ו/או הנוטלים תרופות יש להיוועץ ברופא או בעל מקצוע בטרם צריכה/שימוש.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי