הגברת אנרגיה, חיזוק ומצב רוח

 

צמחי מרפא כגון ג'ינסינג קוריאני וג'ינסינג סיבירי מפורסמים ביכולתם להשפיע על איזון מערכות שונות בגוף במיוחד מערכת החיסון, בלוטת האדרנל וכן מערכת העצבים על ידי הזרמת דם מוגברת והזנה כללית של הגוף.


צמחי מרפא לאנרגיה ומצב רוחצמחי מרפא לאנרגיה ומצב רוח


צמחי מרפא להגברת אנרגיה ומצב ברוח


לחצו כאן לעוד מידע על הגברת אנרגיה, חיזוק כללי ושיפור מצב רוח

ג'ינסינג סיבירי

ג'ינסנג זה גדל בסיביר ומכאן שמו. דווקא בגלל העובדה כי הג'ינסנג הסיבירי מתון יותר ניתן לעשות בו שימוש ארוך טווח יחסית. הוא מסייע לחיזוק הגוף ועוזר בחיזוק העמידות בפני מתח מתמשך על ידי חיזוק בלוטת האדרנל.


שכיזנדרה

שיכזנדרה הוא אחד הצמחים המוכרים ביותר לחיזוק אנרגיה במקרים של און גברי המלווה בחולשה, נטיה לקור וכאבי גב תחתון. צמח זה בעל יכולת להמריץ והוא מכיל כמות גבוהה של נוגדי חימצון חזקים ולכן נחשב כצמח מחזק כללי.


ג'ינסנג קוריאני

ג'ינסנג קוריאני נחשב לצמח חזק. הוא נחשב כטוב לשימוש במצבים מוגברים של חולשה ועייפות, חוסר חשק מיני וחוסר אנרגיה. ברפואת צמחי מרפא, אחד השימושים הנפוצים בג'ינסנג הוא לסיוע לאון הגברי, הגברת מרץ ואנרגיה ע"י הגברת זרימת דם והזנת הגוף וחיזוקו הכללי.


רוזמרין רפואי

רוזמרין הוא צמח מוכר ביותר לטיפול במצבי חסר כגון נשירת שיער ואנמיה. רוזמרין עשוי להאיץ זרימת דם ויכול לסייע במצבים כגון: בעיות במחזור הדם, חולשה ותשישות, דיכאון, אנמיה, עייפות, לחץ דם נמוך שיפור מצב הרוח, ריכוז וזיכרון ועוד מצבים.


חיזוק אנרגיה ושיפור מצב רוח

לחצו לעד מידע על צמחי מרפא לחיזוק כללי, הגברת אנרגיה ושיפור מצב רוח