גסטריטיס בחילות ותחושת הקאה

 

שאלה
אני בת 43 וגילו אצלי גסטריטיס וגם הליקובטר פילורי היה ברמה גבוהה מהמותר. זה היה אחרי שסבלתי חודשים מבחילות ותחושה של הקאה. בהתחלה התלוצצנו בעלי ואני שאולי נכנסתי להריון אבל כאמור, לצערי, התברר שיש לי את הדלקת בקיבה. התחלתי לקרוא קצת באינטרנט כדי לבדוק מה אפשר לעשות מעבר לטיפול המקובל, שאני חייבת להגיד עוזר לי נקודתית אבל אני מרגישה שהזמן חולף והתרופה לא נותנת ריפוי לבעיה. רציתי לשאול איך דלקת בקיבה קשורה לבחילות או איך בעצם זה קורה וכמובן האם את ממליצה על משהו אלטרנטיבי לטיפול בגסטריטיס ובבחילות המציקות שלא רוצות לעזוב אותי במנוחה.

 

תשובה

גסטריטיס ובחילות זה למעשה הבעיה הרפואית והסימפטום שלה. גסטריטיס היא דלקת בקיבה אשר גורמת למצב של יתר חומציות של מיצי הקיבה וכן בהרבה מקרים להחלשות של השריר הטבעתי בוושט שתפקידו למנוע את חזרת מיצי העיכול במעלה הוושט אל הגרון. כאשר חומציות הקיבה עולה - ואצלך זה גם בגלל שגשוג או התרבות של חיידק הליקובקטר, מיצי קיבה ותכולת מזון יכולים לטפס במעלה הוושט ולפגוע בריריות הוושט העדינות, פעולה זו מורגשת כבחילה, כמו משהו שעולה מהקיבה, תחושת הקאה וכו'. היום אנחנו יודעים כי אורח חיים לקוי הוא כנראה הגורם המרכזי לדלקת בקיבה, תזונה לקוייה, מזונות עתירים בשומנים רווים, מזון עתיר סוכרים ריקים, חריפים, מזונות מעובדים ועוד, ידועים כמקור מרכזי להיווצרות הדלקת בקיבה ולחוסר איזון בחומציות הקיבה ובתפקודה הכללי. יחד עם תזונה גם מתח וסטרס יכולים לתרום להחרפת הבעיה. אבל הבשורה עבורך כי ניתן לטפל ולהבריא גם מהגסטריטיס וגם מכל הסימפטומים הנלווים וזאת בדרך טבעית ופשוטה יחסית.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהתזונה וצמחי מרפא לריפוי גסטריטיס וטיפול בהליקובקטר פילורי

כאמור, לתזונה תפקיד מרכזי בריפוי גסטריטיס וזאת על ידי חיזוק ושיקום מערכת העיכול, איזון והורדת רמת החומציות בקיבה לרמה נורמלית, חיזוק שריר הוושט למניעה של חזרת מזון ומיצי קיבה לכיוון הגרון ובכך לגרימה של תחושת בחילה, הקאה וכו'. התזונה גם תחזק את מערכת החיסון שלך כך שיכולת הגוף להתמודד עם חיידק ההליקובקטר תעלה. כאשר בונים תכנית תזונתית יש לקחת בחשבון את מצבך הנוכחי, ההרגלים שלך מבחינה תזונתית, כמה שינויים ניתן לעשות וכו' ועל בסיס הנתונים האלו לבנות לך תכנית תזונתית שגם תרפא את הדלקת אבל יותר חשוב תתאים לך ושתוכלי לעמוד בה בהצלחה. מעבר לתזונה את תקבלי גם פורמולה של צמחי מרפא שגם להם יש תפקיד מרכזי וחשוב בריפוי הדלקת בקיבה וסילוק הבחילות ותחושת ההקאה. צמחי מרפא מוכרים ביכולתם הישירה לרפא את ריריות הקיבה, לאזן את החומציות ובכך להקל מאוד על מערכת העיכול ולסייע בשיקומה ואיזונה. צמחי מרפא טובים במיוחד לקטילת חיידק ההליקובקטר פילורי על ידי פעולה אנטי חיידקית ישירה. צמחי המרפא גם מחזקים חיסונית וגופנית. בקיצור, השילוב של צמחי מרפא ותזונה נכונה מניב את התוצאות הכי מוצלחות בריפוי גסטריטיס.


לסיכום, ריפוי טבעי לגסטריטיס ובחילות כולל

תזונה נכונה: מאזנת מערכת העיכול, מורידה חומציות בקיבה, מחזקת את שריר הוושט, מחזקת חיסונית וכללית
צמחי מרפא: פעילות ישירה אנטי חיידקית, מאזנים את חומציות הקיבה, מסייעים בריפוי ריריות מודלקות.


טיפול טבעי לגסטריטיסלילך נהרי - טיפול טבעי לדלקת בקיבה