5 דרכים מהירות להפחתת רעב

 

כמה פעמים נכשלו תהליכי הרזיה בגלל רעב בלתי נשלט שעלה? למעשה זהו המכשול העיקרי בכל תהליך דיאטה. רעב פתאומי שגורם לצריכת מזונות רעים ומביא לכישלון הדיאטה. הנה 5 דרכים בריאות ולא משמינות להחזיר את תחושת השובע ולמתן את תחושת הרעב.


הפחתת רעב

 צמחי מרפא לזירוז חילוף חומרים והרזיהצמחי מרפא לזירוז חילוף חומרים והרזיה


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


כיצד עשויה תזונה לתרום לדיאטה


תפוח עץ

התפוח עשיר בסיבים תזונתיים ולמרות מתיקותו (בזנים מסויימים) הוא דל קלוריות. התפוח עשיר בסיבים תזונתיים, רכיבי תזונה בריאותיים והוא מזין מאוד. אכילת תפוח עשויה להפחית את הרעב ולהקנות תחושת שובע לאורך זמן..

קינמון

הקינמון הוא תבלין מוכר לאיזון רמות סוכר בדם. כאשר רמות הסוכר בדם לא מאוזנות תחושת רעב תוקפת אותנו. על ידי איזון רמות הסוכר בדם, מסייע מאוד הקינמון לתחושת שובע והרגעה של מערכת העיכול. .

אגוזי מלך

אגוזי מלך מכילים שומנים רוויים חשובים לנו. המיתוס הרווח כי האגוזים עשירים בשומן וקלוריות ולכן לא טובים להרזיה לא מדוייק. נכון שהאגוזים מכילים שומנים אולם צריכת 4-5 אגוזים ביום מקנה תחושת שובע ארוכה מאוד גם בגלל יכולת איזון הסוכר של האגוזים וכן הם תורמים רבות לבריאות.

מים פושרים עם לימון

שתיית מים פושרים עם מיץ מחצי לימון תורמת להסדרת פעולות עיכול, לזירוז ספיגה והפרשות, להרגעת מערכת העיכול ולהפחתת תחושת הרעב. מעבר לכך הלימון מסייע רבות לתהליכים נוספים בגוף.

חסה

חסה עשירה בסיבים תזונתיים ודלה מאוד בקלורית, לעיסת מספר עלי חסה תורמת מידיית לתחושת שובע ומסייעת לשמירה על המשך תהליך ההרזיה.


תרומתם של צמחי מרפא למצבי בריאות שוניםהמידע בדף זה מבוסס בעיקרו על ערכים תזונתיים במזון על פי USDA


התוכן בדף זה משמש לצרכי מידע בלבד והוא אינו משמש כעיצה רפואית או תחליף להתייעצות/טיפול עם מומחה/רופא. נשים בהריון, מניקות, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ו/או הנוטלים תרופות יש להיוועץ ברופא או בעל מקצוע בטרם צריכה/שימוש.טיפול נטורופתיטיפול טבעי