תרופות סבתא לחיזוק און גברי

 

שאלה
אני בן 57 וכבר למעלה משנה אני סובל מעליות וירידות בחשק המיני שלי ובאון הגברי בכלל. אני סובל ברקע מכולסטרול גבוה המטופל על ידי כדורים, יש לי עודף משקל קל, והסוכר אצלי הוא גבולי. הבעיה שלי באה לידי ביטוי בהעדר יכולת וגם בחוסר חשק המלווה באנרגיה נמוכה ועצבנות רבה מה שמכניס אותי עוד יותר לעצבים ומתח וחוזר חלילה. רציתי לשאול אם את מכירה תרופות סבתא טובות לחיזוק און גברי בצורה טבעית ולא כימית. אני נרתע מלקחת כדורים כמו ויאגרה ודומים לו מאחר ויש להם תופעות לוואי שיכולות להזיק במיוחד במצבי. אני פונה אליך אחרי שקראתי אצלכם באתר על צמחי מרפא שיכולים לסייע לחיזוק און גברי. יש לך המלצות או הכוונה כלשהיא אחרת/נוספת?


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

המונח תרופות סבתא לחיזוק און גברי קצת ממעיט מהיכולת של אותן "תרופות". הכוונה היא כמובן לצמחי מרפא מסויימים אשר יכולים לשמש כתוסף טבעי לטיפול בבעיות און שונות. מה שאתה מתאר הוא תופעה נפוצה ביותר בקרב גברים בעולם המערבי והיא קשורה קשר הדוק למצב הגופני ולמצב הרגשי - עודף כולסטרול, כפי שציינת, הוא אחד הגורמים המרכזיים לטרשת עורקים אשר הביטוי המרכזי שלו הוא זרימת דם חלשה לאיבר המין. בנוסף הלחץ והעצבנות שלך מעידים על מתח גבוה אשר גם הוא פוגם ביכולת להגיע לזיקפה או לשמור על און גברי בצורה תקינה. מעגל הקסמים השלילי אותו אתה מתאר הוא מצב קלאסי ושכיח אשר ניתן בהחלט לטפל בו בדרך טבעית על ידי שימוש בצמחי מרפא, פעילות גופנית ותזונה נכונה.


צמחי מרפא ותזונה נכונה הוכחו כיעילים ביותר לחיזוק און גברי

השילוב המנצח לפתרון הבעיה ולחיזוק האון הגברי הוא תזונה נכונה, צמחי מרפא ופעילות גופנית מתונה. תוך פרק זמן קצר ביותר אתה תוכל להרגיש בשינויי משמעותי אשר יחזק אותך ויוציא אותך ממעגל העצבנות השלילי. צמחי המרפא עובדים בצורה עדינה להגברת זרימת הדם לאיבר המין, הם יסייעו לך בהרגעה כללית ובאיזון מערכת העצבים, צמחי מרפא עוזרים מאוד בהגברת אנרגיה ובשיפור מצב רוח לצד הרגעה כללית והרפייה. כל אלו הם תנאים חשובים לחיזוק האון הגברי ולצמחים יש את היכולת הטבעית לעשות זאת. בנוסף לצמחים גם לתזונה יש תפקיד חשוב, במיוחד במצבך.. נדאג לשלוח לך המלצות תזונתיות לחיזוק האון הגברי. אלו המלצת פשוטות וקלות ליישום אולם עליך לדבוק בהם ולבצעם כמה שתוכל. דבר אחרון הוא פעילות גופנית. צא להליכה או ריצה קלה מתונה בהדרגה כמה פעמים בשבוע. פעילות גופנית תורמת רבות להזרמת דם תקינה, חיזוק כללי של


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


לחץ כאן לקריאת תקציר מחקר על יעילות הג'ינסנג הקוריאני בחיזוק זיקפה ואון גברי


לסיכום, תרופות סבתא לחיזוק און גברי כוללות

צמחי מרפא: חיזוק הזרמת דם, הגברת אנרגיה וחיוניות, הרגעה, חיזוק גופני כללי
תזונה: הפחתת משקל, הגברת אנרגיה והזרמת דם, שיפור מצב רוח
פעילות גופנית: חיזוק הזרמת דם, שיפור מצב רוח, חיזוק גופני כללי