תופעות גיל המעבר - טיפול נטורופתי בטוח ללא הורמונים

 


תופעות גיל המעבר קודם כל אלו תופעות מאוד שכיחות שאישה עוברת ברגע שהיא מפסיקה לקבל את הווסת, בשלב הזה רמות האסטרוגן יורדות בצורה דרמטית בגוף וזה מלווה בהרבה תופעות, השכיח ביותר זה גלי החום, אבל יש עוד תופעות רבות כמו יובש בנרתיק, דלקות בדרכי שתן, כאבי ראש ועוד תופעות רבות. ישנו טיפול נטורופתי מאוד יעיל למצב הזה ומאוד בטוח. גם שינוי תזונתי וגם בעיקר צמחי מרפא יכולים לחלוטין לאזן את האישה במצב כזה.


בטיחות הטיפול הנטורופתי בתופעות גיל המעבר

הטיפול הנטורופתי בטוח לחלוטין, אני יכולה להבין מדוע יותר ויותר נשים מפחדות לקחת הורמונים כי יש יותר ויותר מחקרים המראים את הסכנה בלקיחת ההורמונים, אם אפשר להימנע מכך אז עדיף, ובאמת הטיפול הנטורופתי מציע אלטרנטיבה בטוחה, יעילה ביותר. חשוב מאוד שהיא תותאם באופן אישי למטופלת, לסימפטומים שהיא חווה והיא תכלול בה לא רק צמחי מרפא ותוספי תזונה אלה גם שינוי תזונתי ושינוי בהרגלי חיים.


ניתן לפתור את בעיות גיל המעבר גם ללא הורמונים

בהחלט יש לי ניסיון רב, טיפלתי רבות בנשים שסבלו מתופעות גיל המעבר, ברוב המקרים הבעיה נפתרת לחלוטין.


ההתייחסות בטיפול לתופעות הנלוות לגיל המעבר

כמובן שלוקחים בחשבון, יש הרבה נשים שמגיעות אלי שלא מודעות לכך שהתופעות הללו קשורות לגיל המעבר, זה גם התפקיד שלי, לתשאל בצורה יסודית, לראות שיש קשר, לבדוק מאיפה נובעים הסימפטומים הללו ולתת מענה הולם. ברוב המקרים כשהכול קשור לגיל המעבר, ברגע שאותה אישה שסובלת תתאזן מבחינה הורמונלית - כל התופעות ייעלמו.


לילך נהרי-נטורופתית מוסמכת