תופעות גיל המעבר*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

114.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

פמינוקס | Feminox
תכולה: 100 מ"ל
תופעות גיל המעבר מתרחשות בד"כ בסביבות התקופה של הפסקת הווסת. בתקופה זו רמת האסטרוגן בגוף יורד בצורה חדה דבר העלול להוביל לתופעות אשר חלקן עשויות לשבש את אורח החיים כגון: גלי חום, כאבי ראש, יובש בנרתיק, דלקות בדרכי השתן ועוד. ישנן נשים אשר סובלות מתופעות גיל המעבר גם לפני הפסקת הווסת.


המלצות לגיל המעבר

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה בגישה נטורופתית להפחתת תופעות גיל המעבר

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות להפחתת תופעות גיל המעבר כגון גלי חום, מצבי רוח, נדודי שינה ועוד, בין השאר, על ידי:

פעילות אדפטוגנית מחזקת בלוטת האדרנל
השפעה מעלה אנרגיה ומחזקת על מערכת העצבים
תמיכה בתפקוד שחלתי וייצור אסטרוגן
סיוע בשיפור זרימת דם
המרצה ושיפור מצב רוח


צמחי מרפא לגיל המעבר

   מחיר באתר: 114.50 ₪

מידע אודות הצמחים** 

קוהוש שחור | Cimicifuga racemosa
צמח זה מגיע מצפון אמריקה והוא מוכר היטב מהמסורת האינדיאנית. על פי הספרות, האינדיאנים נהגו להשתמש בצמח זה כדי להכין את גוף האישה ההרה ללידה. קוהוש שחור הוא צמח פופולרי ברפואת צמחים מודרנית. הצמח מעט מר, קריר ויבש. הפעילות המתועדת המשמעותית שלו הינה פעילותו נוגדת הכיווץ שלו – בנוסף, בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הקוהוש השחור כבעל השפעה מרגיעה. זהו צמח מרפא הנחשב לאנטי דלקתי, מוריד לחץ דם ועוד. הוא גם נחשב כמאזן הורמונלי ולכן יכול לסייע במצבים של כאבי מחזור וגלי חום בגיל המעבר.

בטטה פראית | Dioscorea Villosa
מצמח המרפא בטטה פראית בודדו לראשונה פרוגסטרון ומאז הוא נמצא בשימוש נרחב ברפואת צמחים מודרנית. החומרים הפעילים בבטטה הם ספונינים עם מבנה סטרואידלי. ספונינים אלו הם חומר מוצא לייצור קורטיזון ופרוגסטרון. כמו כן הצמח מכיל פיטוסטרולים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת בטטת בר כצמח בעל השפעה נוגדת כיווץ, אנטי דלקתית. בטטה פראית עשויה לסייע להעלות רמות פרוגסטרון. בטטה פראית מתאימה לתופעות גיל המעבר בשל הירידה באסטרוגן והפרוגסטרון בגוף.

אנג'ליקה סינית | Angelica sinensis
אנג'ליקה סינית הוא צמח מרפא מאוד פופולארי ברפואת צמחים מודרנית. אנג'ליקה סינית מכילה פיטואסטרוגנים (מרכיבים צמחיים דמויי אסטרוגן). בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכרת האנג'ליקה בשימוש לבעיות נשים מכל הסוגים – החל מהפרעות במחזור החודשי, PMS, דיסמנוראה (כאבי מחזור) ועד בעיות פריון. אנג'ליקה נותנת אנרגיה ומחזקת נשית. בגלל המרכיבים דמויי האסטרוגן היא מאזנת רמות אסטרוגן ולכן היא צמח מרכזי בטיפול בתופעות גיל המעבר.

אספרגוס | Asparagus racemocus
האספרגוס הוא צמח מטפס אשר מקורו מהודו. ברפואה ההודית, הצמח נקרא "shatavari" שמשמעו "אישה המחזיקה 100 בעלים", וזו התייחסות להשפעת האספרגוס על התחדשות וחיזוק אברי רבייה נשית. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר האספרגוס כמסייע לטיפול למגוון רחב של בעיות במערכת הרבייה הנשית, אך בעיקר האספרגוס מקל על תופעות גיל המעבר כמו גלי חום על ידי השפעה מאזנת על המערכת ההורמונלית הנשית.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.
אזהרה: הצמח קוהוש שחור חשוד לפגיעה בכבד במקרים נדירים. יש להיוועץ ברופא ואין להשתמש אם ידועה רגישות, פגיעה בתפקודי כבד או סימנים להפרעות בתפקודי כבד.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


 

צמחי מרפא לתופעות גיל המעבר

   מחיר באתר: 114.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית קוהוש שחור (Actaea racemosa)
תמצית דיוסקוריאה (Dioscorea)
תמצית אספרגוס (Asparagus racemosus)
תמצית אנגליקה סינית (Angelica sinensis)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות