צרבת עם דקירות בחזה - קטע וידאו

 


מהי צרבת? צרבת זה בעצם סימפטום שמתבטא כשמיצי עיכול עולים בחזרה מהקיבה אל הוושט, המצב הזה נגרם בגלל סיבות רבות והצרבת הרבה פעמים גורמת לסימפטומים נוספים מכיוון שאותם מיצי עיכול הם מיצים מאוד מאוד חזקים שמטרתם בקיבה בעצם לעכל את המזון שלנו אז כשהמיצים הללו נמצאים בוושט הם שורפים את תאי הוושט, גורמים לגירוי ולכאב ולעיתים המצב הזה מתבטא לא רק בתחושת בעירה אלא ממש בתחושה של דקירות בחזה, הרבה פעמים זה מפחיד מכיוון שזה מחקה מצב של התקף לב.


הטיפול הנטורופתי יעיל מאוד לאיזון חומצות הקיבה ולריפוי הצרבת

לכל המצב הזה של עליה של חומצות הקיבה והצרבות והדקירות בחזה יש טיפול נטורופתי מאוד יעיל. בטיפול הזה אני מנחה את המטופל לתזונה נכונה וצמחי מרפא על מנת לפתור את הבעיה מהשורש לאזן את חומצות הקיבה בקיבה, לחזק את אותו שריר טבעתי על מנת למנוע מתכולת הקיבה לעלות בחזרה לוושט.


דוגמאות לסיפורי הצלחה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, חרדה


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית


אולי יעניין אותך גם..