צרבת בלילה - קטע וידאו

 


מהי צרבת? צרבת זה בעצם חזרה של תכולת מזון יחד עם מיצי קיבה אל הוושט, מיצי הקיבה הם מיצים חזקים מאוד שמעכלים את המזון שלנו, יש להם חומציות מאוד מאוד גבוהה וכשהם נמצאים בוושט הם גורמים לגירוי מאוד מאוד משמעותי בוושט וגורמים לכאב, למה דווקא צרבת מופיעה בלילה? מכיוון שבלילה אנחנו נשכבים, אנחנו הולכים לישון, ואז המנח הטבעי של הקיבה משתנה וביתר קלות מיצי הקיבה יכולים לעלות בחזרה לוושט ולכן הרבה אנשים שסובלים מצרבות חייבים לישון באלכסון, בהגבהה כדי להקל על הצרבת.


טיפול נטורופתי פותר את בעיית הצרבת מהשורש

למצב הזה לצרבות שמופיעות בלילה ובכלל גם במשך היום יש טיפול נטורופתי מאוד יעיל מכיוון שבטיפול הנטורופתי אנחנו פותרים את הבעיה מהשורש. הטיפול כולל הנחיות תזונתיות, צמחי מרפא ותוספי תזונה שמטרתם לחזק את השריר הטבעתי למנוע את החזרה של תכולת הקיבה לוושט ולפתור את הבעיה.


דוגמאות לסיפורי הצלחה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, חרדה


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית


אולי יעניין אותך גם..