צמחי מרפא לקנדידה מערכתית

 

קנדידה היא פטרייה עקשנית אשר יכולה להיות מטרד רציני. פטריית קנדידה מתחילה להוות בעיה כאשר מערכת העיכול והחיסון נחלשות מסיבה כלשהיא ומאפשרות לפטרייה לשגשג. צמחי מרפא מוכרים בעלי יכולת אנטי פטרייתית ישירה עשויים לסייע בהתמודדות טבעית עם הבעיה.


צמחי מרפא לקנדידה מערכתית

טאבבויה

טאבבויה הוא עץ שמקורו ביערות הגשם. ברפואת צמחי מרפא הוא משמש לטיפול בפטריות, זיהומים וחיידקים שונים. לטאבבויה יכולת אנטי פטרייתית חזקה מאוד ולכן הוא עשוי להיות יעיל בקנדידה מערכתית ופטריות אחרות.

 

שמן אורגנו

שמן האורגנו נחקר רבות ונמצא כי הוא עשויי לסייע לטיפול בסוגים שונים של חיידקים, טפילים, פטריות ווירוסים. החומרים הפעילים בשמן האורגנו הם הקרבקול והתימול. חומרים אלו הם למעשה המקנים לשמן האורגנו את האיכויות שלו.

 

אגוז שחור

ברפואת צמחי מרפא הקליפה של האגוז נמצאת בשימוש, למרות שבעבר נעשה שימוש בכל חלקי העץ כמעט. לאגוז השחור יכולת פינוי רעלים ויכולת לקטול פטריות. המרירות שלו טובה לבעיות עיכול שונות.

 

אכיניצאה

אכינצאה נמצאת בשימוש רפואי ע ממי מאות שנים. ברפואת צמחים אכינצאה נחשבת כצמח אנטיביוטי חזק במיוחד. היא טובה לחיזוק חיסוני היא משמשת לטיפול בפטריות, וירוסים שונים, מחלות חורף נפוצות ועוד. מעבר לכך מכילה האכינצאה חומרים מזינים ונוגדי חימצון חזקים.


התוכן בדף זה משמש לצרכי מידע בלבד והוא אינו משמש כעיצה רפואית או תחליף להתייעצות/טיפול עם מומחה/רופא. נשים בהריון, מניקות, אנשים הסובלים ממחלות כרוניות ו/או הנוטלים תרופות יש להיוועץ ברופא או בעל מקצוע בטרם צריכה/שימוש.