פרוסטטה מוגדלת

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

114.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

שם המוצר: סרנומיל | Seranomil
תכולה: 100 מ"ל
בלוטת ערמונית מורחבת או פרוסטטה בשמה הלועזי הינה תופעה נפוצה ביותר בקרב גברים מבוגרים. מצב זה כולל אי נוחות רבה עקב הקושי במתן שתן ואף יכול להוביל לעצירת שתן וזיהומים כרוניים בדרכי השתן. במצבים של בלוטת ערמונית מוגדלת יש צורך להשפיע על חיזוק טונוס שלפוחית השתן, על כיווץ רקמות בלוטת הערמונית ועל פעילות משתנת אשר תפחית את הסימפטומים האופייניים. צמחי מרפא מוכרים כגון דקל ננסי נמצאים בשימוש ברפואת צמחים למצבי ערמונית מוגדלת לסיוע בהתמודדות עם בלוטת הערמונית המוגדלת.


המלצות תזונתיות לניקוי רעלים
חדש
מכירה

 

מידע מפורט

צמחי מרפא | פרוסטטה/ערמונית מוגדלת

צמחי מרפא כגון דקל ננסי וסרפד נמצאים בשימוש רפואת צמחים מאות שנים ויותר. הדקל הננסי הוא אחד מצמחי המרפא הנחקרים ביותר לטיפול ומניעה של הרחבה שפירה של בלוטת הערמונית. יתרונם של צמחי המרפא הוא בפעילות הטבעית שלהם על הגוף וההשפעה הכוללת על מערכות שונות במקביל.

 

צמחי המרפא פועלים בכמה אופנים:

סיוע בהגברת הפרשה של הורמון מין גברי חופשי - דקל ננסי
סיוע בהפחתת כמות של SHBH במחזור הדם - דקל ננסי
שיקום וחיזוק תפקוד שלפוחית השתן - סרפד, שבטבט
כיווץ הערמונית ועידוד הפרשת פסולת - שבטבט, סרפד


צמחי מרפא לערמונית מוגדלת

   מחיר באתר: 114.50 ₪

מידע אודות צמחי המרפא 

דקל ננסי | Serenoa serrulata
ברפואת צמחים נחשב דקל ננסי כצמח חשוב ומרכזי לטיפול ומניעה של פרוסטטה מוגדלת. זהו צמח אשר נחקר רבות על השפעתו בטיפול ומניעת התרחבות שפירה של בלוטת ‏הערמונית. החומר הפעיל בדקל ננסי הוא ליפוסטרול אשר נמצא כעשוי לעכב את האנזים 5-אלפא-רדוקטאז ובכך ‏עשוי להגביל הפיכת טסטוסטרון לדהידרוטסטוסטרון. כתוצאה מכך תאי בלוטת הערמונית אינם מגורים ואינם מתרחבים.

סרפד | Urtica dioica
ברפואה המסורתית וכן ברפואת צמחי מרפא מודרנית מוערך הסרפד בשל איכויות רבות, בעיקר, בגלל עושר הויטמינים והמינרלים שבו. האנרגיה של הסרפד יבשה, זהו צמח מזין ובונה בגלל תכולתו העשירה בויטמינים ומינרלים, ולכן הוא נמצא בשימוש במצבי אנמיה ונשירת שיער. העלים של הסרפד בעלי פעילות משתנת עדינה. משתמשים בסרפד בבעיות מפרקים, בעיות עור (במיוחד המלוות בלחות), בניקוי רעלים מהגוף. שימושו המשני הוא לדימומים רבים בגלל פעילותו המכווצת. ברפואת צמחי מרפא עושים שימוש בשורש של הסרפד על מנת לחזק את מערכת המין הגברית ולתמוך בבלוטת הערמונית.

שבטבט | Equisitum arvense
השבטבט מגיע מאירופה שם הוא נפוץ גם בגידולים חקלאיים רגילים. לשבטבט מינים נוספים אשר חלקם גדלים גם בישראל. ברפואת צמחי מרפא משמש השבטבט בעיקר לטיפול בבעיות של מערכת השתן ובלוטת הערמונית. הפעילות העיקרית של צמח השבטבט כוללת חיזוק שלפוחית שתן, פעילות משתנת העוזרת לניקוי מערכת השתן מרעלים ופעילות מחטא. אך בעיקר השבטבט בשימוש עקב הפעילות המכווצת רבת העוצמה שלו, מה שהופך אותו לצמח מרכזי בטיפול בבלוטת ערמונית מורחבת.


צמחי מרפא לערמונית מוגדלת

   מחיר באתר: 114.50 ₪

שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית פורמולות צמחי המרפא שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. שילוב נכון ומדויק של חומרים פעילים ממספר צמחי מרפא מגביר בצורה משמעותית את היעילות הטיפולית של הפורמולה. בנוסף, לצמחי מרפא יכולת משלימה המחזקת את הפעילות הרפואית של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים נוספים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לפרוסטטה מוגדלת

   מחיר באתר: 114.50 ₪

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים.


הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית דקל ננסי (Serenoa repens)
תמצית שורש סרפד (Urtica dioica)
תמצית שבטבט (Equisetum arvense)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור כנדרש


תקני ניהול איכות