עצירות ובעיות עיכול*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

115.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

עצירות היא אחת התלונות השכיחות בעולם המודרני. כיום ידוע כי יש קשר בין אורח חיים ובמיוחד תזונה לקויה ובעיות עיכול שונות אשר בראשן עצירות. ישנם מספר סימפטומים אופייניים לעצירות ובהם חוסר יציאה למעלה מיממה, תחושת חוסר התרוקנות, חוסר סדירות ביציאות, כאבים, יציאות קשות ועוד. עצירות כרונית יכולה להפריע ולהוות מטרד והפרעה לאיכות החיים.


המלצות תזונתיות לעצירות ובעיות עיכול

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - מדריך תזונתי נטורופתי לטיפול בעצירות ובעיות עיכול

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לטיפול בעצירות ובעיות עיכול, בין השאר, על ידי:

הגברת התנועה הפריסטלטית של מערכת העיכול
פעילות אנטי דלקתית במערכת העיכול
הגברת הפרשות מיצי עיכול
סיוע בשיפור תהליכי ספיגה במערכת העיכול
חיזוק ותמיכה במערכת החיסון


המלצות תזונה לעצירות ובעיות עיכול

   מחיר באתר: 115.50 ₪

מידע אודות הצמחים** 

רומקס | חומעה | Rumex crispus
הרומקס הוא אחד הצמחים המוכרים ברופאת צמחים מודרנית. רומקס הוא למעשה עשב ומוצאו באפריקה ואירופה ושמו העברי חומעה צהובה. החלק בו עושים שימוש ברומקס, ברפואת צמחים, הוא השורש המכיל כמויות גבוהות של מינרלים .המגיעים מהאדמה כגון ברזל. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הרומקס לשימוש במצבי עצירות ובעיות עיכול שונות

קמומיל | Matricaria recutita
צמח זה מוכר ביותר במיוחד כתה צמחים פופולארי בעולם כולו. הקמומיל מכיל שמן נדיף, רכיבים מרירים ובהם אזולן, פלבנואידים וחומצה מלית. ישנם מספר צמחים בשם קמומיל אולם כיום נחשב הקמומיל הגרמני - הבבונג כצמח השימושי ביותר. ברפואת צמחים נעשה שימוש בפרחי הצמח האופייניים בצבעם וריחם הנעים. לקמומיל חומרים פעילים המסיסים במים ולכן נעשה בו שימוש גם כחליטה וגם כמיצוי נוזלי המכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הקמומיל ביכולתו להרגיע את מערכת העיכול ולסייע במצבי עצירות.

שן ארי | taraxacum radix
צמח מרכזי ברפואת צמחים מודרנית אשר מוצאו באירופה. שן ארי נמצא בשימוש רפואי עממי מאות שנים. הצמח מאופיין בפריחה צהובה. ברפואת צמחים עושים שימוש בשורש שן הארי הן כצמח בודד והן בשילוב על צמחים אחרים. צורת השימוש העיקרית בשורש היא במיצוי נוזלי - טינקטורה. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר שן הארי כצמח בעל יכולת לסייע לעיכול.

ליקוריץ | Glycyrrhiza glabra
שוש קרח בשמו העברי הוא צמח מוכר ביותר בעיקר בגלל הממתק המפורסם אשר הפיקו ממנו והוא הליקריץ. בעבר נהוג לייצר משקה בטעמו אשר נקרא "משקה סוס" הליקוריץ מכיל חומר פעיל בשם גליצריזין וניתן לעשות בו שימוש כמיצוי נוזלי או יבש. השימוש הוא בשורש הצמח. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הליקוריץ כעל יכולת אנטי דלקתית, ממריץ ומסייע בהזרמת דם ובכך תורם לבעיות עיכול כגון עצירות.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


המלצות תזונה לעצירות ובעיות עיכול

   מחיר באתר: 115.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית רומקס (Rumex crispus)
תמצית קמומיל (Matricaria recutita)
תמצית שינן (Taraxacum officinale)
תמצית ליקוריץ מיובשת (Glycyrrhiza DGL)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות