סבוראה*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

115.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

קלינסיל | Kleansil
תכולה: 100 מ"ל
סבוראה הינה מחלה דלקתית קשקשית של הקרקפת, הפנים ובמקרים מסוימים גם איזורים אחרים. על פי הרפואה הטבעית הפצעונים והאדמומיות הם ביטוי לחוסר איזון בתהליכים פנימיים הכוללים חוסר יכולת של איברי הפינוי, כגון כבד וכליות, לפנות את הרעלים מהגוף ולכן יש ניסיון להיפטר מאותם רעלים דרך העור. רעלנות יתר עלולה להיגרם כתוצאה מתזונה לקויה עשירה במזון מתועש, חומרים משמרים, שומנים, צבעי מאכל ועוד..


תזונה לניקוי רעלים

חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - צמחים לחליטה+מדריך תזונתי נטורופתי לניקוי רעלים ושיפור מראה העור

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לשיפור מראה העור במצבי סבוראה, האצת פינוי רעלים מהגוף, סיוע לפעילות כבד משופרת, בין השאר, על ידי:

צריכת נוגדי חימצון בכמות גבוהה
פעילות אנטי דלקתית
סיוע לפעילות כבד משופרת
סיוע בפינוי רעלים מואץ מהגוף
חיזוק ושיפור פעולות ספיגה במעיים


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 115.50 ₪

מידע אודות הצמחים** 

שן הארי | Taraxacum Radix
שן ארי הוא הצמח המפורסם ביותר בפעולתו על הכבד. הצמח עשיר בויטמינים ומינרלים שונים. העלים של שן הארי עשירים במיוחד באשלגן. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר שן הארי כבעל השפעה משתנת ולשורש השפעה משלשלת עדינה. ברפואת צמחים משתמשים בצמח זה, בין השאר, למצבים הקשורים לשיפור פעילות הכבד ובכך סיוע לבעיות עור כגון סבוראה ופסוריאזיס. ההשפעה העדינה על הכבד מעודדת ייצור הפרשת מלחי מרה שמחזקים את מערכת העיכול , מסייעים לפינוי רעלים מואץ, מגבירים פעילות אנטי דלקתית ועוזרים לשיפור מראה עור הפנים

זרעי גדילן | Silybum Marianus
גדילן מצוי הוא קוץ הנפוץ בארץ והוא גדל בעיקר בצידי הכביש. בזמן האביב ניתן למצוא את הגדילן בכל שדה בארץ. שם החומר הפעיל בצמח הוא סילימרין. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הגדילן כצמח היכול לסייע לניקוי רעלים מהגוף ולשיקום הכבד, חיזוק מערכת העיכול ובכך סיוע לשיפור מראה העור

כורכום | Curcuma Longa
הכורכום הוא תבלין נפוץ מאוד בעולם בעיקר ביבשת אסיה הוא שייך למשפחת הזנגביליים (גי'נג'ר). ההודים משתמשים בו בתערובת הקארי והתימנים בחוואיג'. הכורכום נחשב כבעל סגולות רבות ברפואה האיורוודית (הרפואה ההודית), בעיקר כמנקה, ברפואה הסינית נהוג להשתמש בצמח למגוון מצבי בריאות. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הכורכומין, החומר הפעיל בכורכום כבעל יכולת אנטי דלקתית חזקה היכול לסייע, בין השאר למצבי סבוראה.

זנגביל | Zingiber Officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות. בספרות רפואת צמחים וכן מקורות עממיים שונים מוזכר הג'ינג'ר בעיקר בגלל היכולת שלו להפחית בחילות והקאות. בנוסף, הג'ינג'ר יכול לסייע בהמרצת פעולות עיכול, שחרור גזים, הוא מוכר כבעל פעילות אנטי דלקתית ספציפית למערכת העיכול.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


צמחי מרפא לניקוי רעלים

   מחיר באתר: 115.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית כורכום (Curcuma longa)
תמצית שינן (Taraxacum officinale)
תמצית גדילן (Silybum marianum)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)
תמצית ארטישוק (Cynara cardunculus)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות