ניקוי רעלים מהכבד לטיפול באקנה בגב

 

שאלה
אני שומעת הרבה על ניקוי רעלים מהגוף, ניקוי כבד, ניקוי מעיים וכו' ולא ברור לי מה ההבדלים וזה די מבלבל.. אני סובלת מאקנה בגב בעיקר כבר די הרבה זמן ואני רוצה לעשות ניקוי רעלים מהכבד כי זה מה שהמליצו שהכי טוב לי להוריד את האקנה קצת. אז אם אני עושה ניקוי רעלים מהכבד זה אומר שאני מנקה את הגוף מרעלים או מה? כמו כן האם באמת יש יעילות לניקוי הזה לטפל באקנה שיש לי?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

בואי נעשה סדר.. ניקוי כבד הוא פעולה המכוונת לניקוי הכבד מרעלים ושיקומו.. תהליך זה מאוד חופף לניקוי רעלים מהגוף ובעצם שניהם מתרחשים בעת ובעונה אחת. היינו כאשר את עושה ניקוי רעלים מהכבד את מנקה גם את הגוף שלך.. לעומת זאת ניקוי מעיים זה למעשה חוקן - בפעולה זו מחדירים נוזלים כלשהם כגון מים, קפה (כן.. קפה) וכו' למעיים ובעצם שוטפים אותם מפסולת. ביצוע חוקן הוא מומלץ וטוב אבל שוב זו פעולה שונה מניקוי רעלים מהכבד. לגבי חלקה השני של שאלתך: ניקוי כבד אכן יכול מאוד לסייע לך לטפל בבעיית האקנה שיש לך בגב. בתהליך ניקוי רעלים מהכבד הגוף מפנה רעלנים רבים אשר חלקם קשור קשר ישיר להופעת סימפטומים רבים כגון: אקנה, עייפות, עצירות, כולסטרול גבוה וכו'. בתהליך הניקוי את משיבה לגופך רעננות וחיוניות ובריאות כללית.


צמחי מרפא יעילים ביותר לשיקום הכבד ולפינוי רעלים מהגוף

תהליך ניקוי כבד אופטימלי נעשה בעזרת צמחי מרפא. צמחי המרפא פועלים בצורה ישירה על שיקום הכבד ופינוי כמויות גבוהות של רעלים בדרך מהירה. צמחים כגון גדילן מצוי, שן ארי, כורכום, נחקרו רבות ונמצאו יעילים בפינוי וסילוק רעלים מהכבד והגוף. לצד צמחי המרפא רצוי גם לשלב תזונת ניקוי על מנת להגביר את יעילות הניקוי כולו. אנו נשלח לך במייל המלצות תזונתיות לניקוי רעלים מהכבד. השתדלי להתמיד בתזונה ועם צמחי המרפא לתקופה של שבועיים לפחות. המאמץ הזה, שהוא לא גדול ולא קשה במיוחד, יתרום רבות לבריאותך וגם לבעיית האקנה שלך. בהצלחה!


טיפול נטורופתיטיפול טבעי