ניקוי רעלים מהכבד בבית ואקנה

 

שאלה
סיפרו לי הרבה על ניקוי רעלים מהכבד ואני מאוד מעוניינת לעשות אותו. לא הצלחתי למצוא באינטרנט הסבר איפה אפשר לעשות את תהליך ניקוי רעלים מהכבד? האם צריך להגיע למקום כלשהוא על מנת לבצע את הניקוי או שאני יכולה לעשות ניקוי רעלים מהכבד בבית? מצטערת אם השאלה שלי נשמעת טיפשית אבל צריך לקנות משהו מיוחד לניקוי? הכוונה אם צריך מכשור רפואי מסויים או משהו דומה? רציתי להוסיף שאני בת 23 ואני סובלת מאקנה בעיקר בגב. האקנה לא ממש חמורה אבל די מציקה לי וחשבתי שאולי ניקוי רעלים מהכבד יכול לעזור לי להיפטר מהאקנה.. מה עוד טוב בניקוי כזה?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

אני אנסה לעשות לך סדר בשמועות ששמעת.. ניקוי רעלים מהכבד הוא תהליך פשוט שאפשר לעשות אותו איפה שאת רוצה. בתהליך ניקוי אין צורך במכשור רפואי כזה או אחר, אולי שמעת על חוקן אבל זהו ניקוי מעיים, דבר טוב לכשעצמו אבל לא קשור ישירות לניקוי רעלים מהכבד. ה"ציוד" היחיד שתצטרכי הוא צמחי מרפא ותכנית תזונתית בסיסית אותה תוכלי לקבל מאיתנו במייל. תהליך הניקוי יעזור לך להפחית את האקנה בגב מאחר והרבה פעמים אקנה מופיעה כתוצאה מעודף רעלים בגוף. בהקשר הזה חשוב לי להגיד לך שיתכן ותעברי מה שנקרא "משבר החלמה" זוהי תופעה מוכרת בתהליך ניקוי רעלים והיא מאופיינת בהחמרה זמנית של סימפטומים או בעיות רפואיות קודמות -כמו למשל האקנה שלך אבל לא רק.. יתכן וביומיים הראשונים יהיו לך קצת כאבי ראש, כאבים בגוף ובשרירים, עייפות ועוד. אל תתרגשי מהתופעות האלו מאחר וזהו דווקא סימן שתהליך הניקוי מתבצע כמו שצריך. תופעות הלוואי הללו מתרחשות בגלל שחרור הרעלים מהגוף. לגבי התהליך עצמו הרי שבמרכזו עומדים כאמור שתי פעולות שאת צריכה לעשות: נטילת צמחי מרפא ספציפיים לניקוי הכבד ותזונה מתאימה - מבחינה תזונתית עליך לשמור כמה שאת יכולה לעמוד בה ולהימנע מכל אותם מזונות האסורים בתקופת הניקוי. כמו כן רצוי מאוד שתמנעי מעישון, אם את מעשנת, מחשיפה לזיהום אויר, כימיקלים ועוד חומרים מזהמים אחרים. צמחי המרפא לניקוי רעלים מהכבד הם בעלי תכונות מוכחות ונחקרות ביכולתם לשקם ולבנות מחדש את הכבד, שהוא האיבר המרכזי בגוף האחראי על פינוי רעלנים מהגוף.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוףצמחי מרפא מוכרים ביכולתם לשקם ולנקות את הכבד מרעלים

צמחי המרפא פועלים ישירות על הכבד ומזרזים הפרשות מיצי מרה להגברת פעולות העיכול והספיגה וכן מזרזים ומפנים רעלים ישירות. צמחי המרפא טובים גם לחיזוק מערכות אחרות בגוף כגון חיזוק מערכת החיסון, חיזוק ושיקום מערכת העיכול כולל הגברת יכולות ספיגה במערכת העיכול והגברת יכולות פינוי רעלים מהגוף. צמחי המרפא מגבירים את זרימת הדם לאיברים מרכזיים בגוף ובכך תורמים להאצת תהליך הניקוי. במקביל לכל הפעולות הספציפיות של צמחי המרפא לניקוי רעלים הכבד הרי שהם בדרך גם מסייעים להפחתת רמות כולסטרול גבוה, בתהליך הניקוי את מפחיתים רמות סוכר גבוהות בדם, צמחי המרפא ותהליך הניקוי מאוד עוזרים להפחתת לחץ דם, הפחתת מחלות עור שונות כגון אקנה, אקזמה, פריחות על העור ועוד. ניקוי רעלים מהכבד מאוד טוב לטיפול במחלות כרוניות שונות, אסטמה ובעיות נשימה ועוד רשימה ארוכה של מצבי בריאות. בשורה התחתונה הכי חשוב לך הוא התוצאה של ניקוי הרעלים מהכבד והיא ההרגשה שלך. את תחושי אנרגיה מחודשת ומלאת כוחות, יכולת הגוף שלך לעמוד בלחץ ועומס תגבר ואת לא תחושי עייפות שלא במקומה, יכולות קוגנטיביות כמו זיכרון וריכוז ישתפרו, את תרגישי רעננה ומצב הרוח שלך יעלה. אלו היו יתרונות תהליך ניקוי רעלים מהכבד על קצה המזלג. השורה התחתונה היא שניקוי הכבד תורם בצורה משמעותית לבריאות הכללית של הגוף ותורם לא פחות לטיפול בבעיות ומצבי בריאות שונים.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי