ניקוי רעלים מהגוף תופעות לוואי

 

שאלה
החלטתי להיכנס לתהליך ניקוי רעלים מהגוף בעיקר מאחר ואני סובלת מזה זמן רב מפצעים באזור הגב ושמעתי שניקוי רעלים יכול לעזור בטיפול בבעיה. בנוסף לפצעים אני סובלת ממשקל יתר קל - אני צריכה להוריד בערך 5 קילוגרם. התזונה שלי לא ממש טובה אני אוהבת לאכול מתוקים ודי הרבה במשך היום כולל אוכל מטוגן ובשר. שאלתי היא האם ישנם תופעות לוואי כלשהם כאשר עושים ניקוי רעלים והאם עלי לשמור על תזונה כלשהיא במשך תהליך הניקוי? בנוסף האם אוכל להוריד במשקל רק עם ניקוי או שאני צריכה לעשות דיאטה בנפרד?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ראשית את עושה צעד נכון מאחר וניקוי רעלים מהגוף הוא כנראה הדבר שאת צריכה במיוחד לאור העבודה שהתזונה שלך לא ממש טובה ויתכן מאוד שהיא גם תורמת לא מעט לפצעים שיש לך בגב. בהמשך לכך הרי שאני ממליצה לך בחום לבצע את תהליך ניקוי הרעלים במקביל לשמירה על תזונה יותר מאוזנת ויותר טובה ואני אפרט לך בהמשך ממה כדאי לך להימנע. לגבי תופעות הלוואי בתהליך ניקוי רעלים יש מה שנקרא "קרשנדו" או "משבר החלמה" שזוהי בעצם החמרה זמנית של בעיות קודמות שהיו והן מוחמרות עקב תהליך ניקוי הרעלים מהגוף, ההחמרה הזו היא זמנית ולמעשה מעידה כי תהליך ניקוי הרעלים עובד כמו שצריך ולכן אין לך ממה לחשוש, תופעות נפוצות לתהליך הניקוי יכולים להיות: כאבי ראש, כאשי שרירים, צואה רכה, בעיות עיכול וכו'.


צמחי מרפא מהווים חלק מרכזי בניקוי רעלים מהגוף

צמחי מרפא מצויינים לביצוע תהליך ניקוי רעלים מהגוף מאחר והם עובדים על שחרור רעלנים מהכליות, דרכם מפונים חומרים רעילים מסיסים במים, דרך הכבד - דרכו מפונים חומרים רעילים שאינם מסיסים במים ובנוסף על כך צמחי המרפא פועלים לחיזוק פעולות עיכול וספיגה, חיזוק תגובה חיסונית בגוף, פעולות אנטי דלקתיות שונות ועוד. לצד לקיחת צמחי המרפא חשוב לך לשים לב לתזונה שלך ובמיוחד להימנע כמה שאפשר מ: בשר ושומן מן החי, מוצרי חלב למיניהם, סוכר לבן (שימי לב! ממתקים, שוקולדים, עוגות ועוד את צריכה לצמצם כמה שאת יכולה!) להימנע מצריכת ממתיקים מלאכותיים ומזון מתועש. את לא חייבת להתנזר לגמרי מדברים אלו רק לצמצם אותם כמה שאת יכולה דבר שמאוד יעזור לך גם להורדה במשקל שאת רוצה כך שלא תצטרכי לעשות דיאטה ספציפית במקביל לתהליך ניקוי הרעלים מהגוף. לסיכום אל תבהלי אם הפצעים בגב יחמירו קצת עם התחלת הניקוי זו תופעה שאמורה לחלוף עם התקדמות הניקוי. שנית הקפידי לקחת את צמחי המרפא באופן קבוע לפחות שלושה שבועות עד חודש והקפידי לוודא שהמוצר מכיל רכיבים טבעיים בלבד. הקפידי להימנע כמה שאת יכולה מהמזונות ציינתי למעלה וכמה שאפשר להימנע מעישון (אם את מעשנת) אלכוהול וכו' ושיהיה בהצלחה.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי