ניקוי רעלים מהגוף טבעי וכולסטרול גבוה

 

שאלה
אני בן 44 ויש לי כולסטרול מעט גבוה אבל לא ברמות שמצריכות טיפול עדיין. כמו כן אני סובל מעייפות רבה במשך היום אולם כל הבדיקות הרפואיות שעשיתי לא העלו שיש לי בעיה כלשהיא. נתקלתי באינטרנט בחומר על ניקוי רעלים מהגוף טבעי והבנתי שהוא יכול לסייע גם בטיפול בכולסטרול וגם בנושא העייפות שיש לי. רציתי לשאול האם זה נכון שתהליך ניקוי רעלים מהגוף מפחית עייפות ויכול להוריד כולסטרול? כמו כן האם ישנה שיטה מומלצת לביצוע ניקוי רעלים מהגוף טבעי באופן עצמאי וללא ייעוץ או הכוונה מרופא או תזונאי? ואם כן האם אוכל להמשיך בשיגרת חיי במקביל לביצוע תהליך ניקוי רעלים מהגוף?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מהגוף טבעי לחלוטין תוכל לעשות לבד בביתך ומבלי לשנות באופן דרסטי את אורח חייך. יחד עם זאת אני כן ממליצה לך לקבל את תכנית ניקוי הרעלים מבעל מקצוע שמבין בתזונה טבעית דווקא ולכן עליך למצוא מישהו מהתחום הזה בעיקר בשל העובדה כי תכנית ניקוי רעלים צריכה להתאים לך באופן כזה שתאפשר לך להתמיד בה כמו שצריך מצד אחד ושתאפשר לך לא לשנות את אורח חייך באופן קיצוני מצד שני. קשה לי להמליץ לך על שיטה ספציפית לביצוע ניקוי רעלים מהגוף מאחר וישנם כל כך הרבה שיטות למרות שמרביתם מאוד דומות במידה ואכן הם ספציפיות לניקוי. מה שכן, הדרך המומלצת ביותר לביצוע ניקוי רעלים מהגוף הוא על ידי שילוב של תזונה נכונה לצד צמחי מרפא. זהו שילוב מאוד מקובל ופופולרי המשיג את התוצאות הכי טובות מבחינה בריאותית רחבה מחד ומבחינת ניקוי מאידך. תכנית תזונתית מטרתה להגביל בצורה ברורה מאוד את כניסת הרעלים לגופך במשך תהליך הניקוי על מנת לאפשר פינוי הרעלים שהצטברו בגוף. תכנית תזונתית טובה היא כזו שמאפשרת לך לבצע אותה בצורה מלאה וללא סבל או קושי מיותרים ולאורך זמן. לצד התכנית התזונתית מומלץ מאוד לעשות שימוש בצמחי מרפא מאחר והם בעלי יכולת טבעית לפינוי מהיר ויעיל של רעלים מהגוף במקביל לחיזוק ובנייה מחודשת של הכבד שהוא האיבר המרכזי בגוף האחראי על פינוי שוטף של חומרים רעילים הנכנסים לגוף דרך תזונה, צריכת תרופות, אלכוהול, עישון, חשיפה לזיהום אויר, חשיפה לכימיקלים שונים ועוד.

 

צמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף

 

צמחי מרפא בעלי חשיבות רבה בתהליך ניקוי רעלים והורדת כולסטרול

צמחי המרפא פועלים ישירות לסילוק רעלים מהגוף על ידי המרצת הפרשות של מיצי מרה בכבד, הם מצויינים לחיזוק מערכת העיכול ושיפור כללי של פעולות עיכול ומעיים כגון הגברת תנועתיות המעיים, פינוי וניקוי פסולת ממערכת העיכול, הגברת זרימת דם ועוד. ניקוי רעלים מהגוף טבעי שיביא גם לתוצאות בריאותיות נוספת וביניהם גם הורדה של רמות כולסטרול (חשוב להבין שירידה ברמות הכולסטרול בדם כתוצאה מתהליך ניקוי רעלים מאוד תלוי בצורת הניקוי שאתה עושה, במשכו, ברמות הכולסטרול שיש לך מלכתחילה ועוד) מעבר לכך תהליך ניקוי רעלים טבעי מביא גם לירידה בלחץ דם, מסייע באיזון רמות סוכר בדם, מפחית רמות מתח, מסייע במצבי עיכול בעייתים ועוד ועוד. התועלת הבריאותית של ניקוי הגוף היא גבוהה וחשובה ולכן אני תמיד ממליצה בחום לבצע ניקוי לפחות אחת לשנה. התרומה הבריאותית של ניקוי רעלים טבעי תבוא לידי ביטוי בהרגשה כללית משופרת מאוד ואני כאן מגיעה לנושא העייפות שציינת. אכן יתכן מאוד שעייפות נגרמת כתוצאה מהצטברות גבוהה של רעלים בגוף, ולכן יתכן מאוד שאכן העייפות שלך תעלם או תפחת באופן משמעותי מאוד עם ביצוע הניקוי גם בגלל הסיבה שניקוי רעלים מהגוף מביא לתחושת רעננות וערנות גבוהה ומסייע בשיפור מצב הרוח הכללי.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי