ניקוי רעלים לטיפול באקנה

 

שאלה
אני בת 28 ואני סובלת מאקנה מזה שנים. בעיקר יש לי בגב וקצת בפנים. היתה תקופה שלקחתי גלולות למניעת הריון שגרמו לפצעים להיות פחות מורגשת. מאחר והפסקתי את הגלולות אני מחפשת משהו שיוכל לשפר את המצב ושמעתי שתהליך ניקוי רעלים יכול לעזור בטיפול באקנה. מיותר לציין שאני נמנעת מנטילת תרופות לפצעים במיוחד כשלקחתי את הגלולות לא רציתי להכניס לגוף יותר מידי חומרים כימיים. אני יודעת שתזונה נכונה יכולה לעזור בטיפול בבעיה אבל מאחר ואני מאוד רוצה לעשות ניקוי רעלים רציתי לשאול האם תהליך הניקוי יכול גם לעזור לטיפול באקנה והאם כדאי לי להוסיף משהו ספציפי מעבר לכך? מעבר לזה קראתי שניקוי רעלים מהגוף הוא קשה ומצריך הפסקת עבודה מה שאני לא יכולה לעשות ולכן אני רוצה לדעת אם אפשר לעשות ניקוי רעלים בלי להפסיד ימי עבודה.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

אם תחפשי באינטרנט את תמצאי, ואני לא מגזימה, אולי עשרות שיטות ודרכים לעשות ניקוי רעלים מהגוף. למרות שישנם הרבה דרכים הרי שתהליך ניקוי רעלים הוא ביסודו פשוט ולדעתי המקצועית אינו מצריך שינויי  אורח חיים עד כדי הפסד ימי עבודה כמו גם שינוי דרסטי באורח החיים שלך. זו דעתי וככה אנחנו עושים את תהליכי הניקוי שלנו ובהצלחה. אני שמחה לשמוע ממך שאת לא רוצה לקחת גלולות יותר למרות שהם הקלו על הבעיה ובנוסף שאת לא רוצה לטפל באקנה עם כדורים. מאחר ואני לא ממש יודעת מה מידת החומרה של הפצעים שלך אני מניחה שאת חיה עם ההחלטה הזו בשלום. לגבי ניקוי רעלים לטיפול באקנה הרי שבהחלט זהו תהליך שיסייע לך מאוד. פתעי בגרות בהרבה מקרים הם תוצר של רעלנות יתר בגוף אשר המוצא שלהם הם פצעי האקנה (כמובן ישנם סיבות אחרות לבעיה אבל זו אחת מהם) בכל מצב, תהליך ניקוי רעלים יפחית את כמות הרעלים בגופך דבר שיוריד את חומרת האקנה. אני מכירה כאלו שעשו ניקוי רעלים באופן מאוד עקבי ובתדירות יחסית גבוהה ובשילוב עם צמחי מרפא נוספים הצליחו להחלים ממצבי בריאות יותר מורכבים מאקנה כך שאתה יכולה להיות רגועה שאכן ניקוי רעלים רק יעזור לך. כתבתי לך כבר קודם שאני לא חושבת שחובה לעזוב הכל ולהתנתק מהעולם על מנת לעשות ניקוי רעלים. למה זה? מאחר ותהליך הניקוי הוא למעשה פעולה אשר עיקר מטרתה לנקות ולשקם את הכבד ולפנות כמה שיותר רעלים מהגוף. הכבד שלנו משמש בגוף כמסננת הראשית דרכה עוברים מרבית החומרים הרעילים הנכנסים לגוף (ביחד עם הכליות) אם דרך התזונה (כימיקלים שונים במזון) אם דרך אלכוהול, תרופות, חשיפה לזיהומים מהאויר וכיוצא בזה. כל החומרים הרעילים הללו מפונים מהגוף דרך הכבד (והכליות) וכמו מכונית הזקוקה לטיפול תקופתי גם הכבד זקוק לטיפול ושיקום בכל תקופה מסויימת (תלוי כמה רעלים נכנסים לגוף שלך). שיקום ובניית הכבד מחדש מאפשרים לו להמשיך ולהגן עלינו מפני החומרים המזיקים באופן יעיל ואפקטיבי יותר.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוףצמחי מרפא ותזונה הם השילוב המנצח לניקוי רעלים יעיל וקל

כאמור ישנם הרבה דרכים ושיטות ליישם את פעולת ניקוי ושיקום הכבד, אולם הדרך הכי יעילה וגמישה לדעתי, היא שילוב של תזונה עם צמחי מרפא. תכנית תזונתית לניקוי רעלים את יכולה לקבל מאיתנו במייל והיא נוחה וקלה יחסית לביצוע. במיוחד בגילך אין צורך להיכנס למחנה צום קיצוני. לצד התזונה פועלים לשיקום וניקוי רעלים צמחי המרפא. לצמחי מרפא תכונות טבעיות ויעילות מאוד לבנייה מחודשת של הכבד, שיקומו ובמקביל פינוי וסילוק מהיר של רעלים מהגוף. השילוב בין תזונה וצמחי מרפא מניב תוצאות מצויינות אשר לא רק ייסעו לך בטיפול באקנה אלא גם ישפרו מערכות תפקודיות אחרות אצלך כמו מערכת העיכול ומערכת החיסון. יתרונם הגדול של צמחי המרפא בתהליך ניקוי רעלים מהגוף הוא באופן פעולתם הישירה על הפרשת מיצי מרה מהכבד, זירוז חילוף חומרים, עידוד בנייה מחודשת של תאי כבד פגומים ובכך שיקום הכבד, הגברת קצב הפרשת החומרים הרעילים מהכבד ומהגוף בכלל. בדרך זו תהליך הניקוי הופך למהיר, פשוט וקל יותר ואת יכולה לעשות אותו מבלי להפסיד יום עבודה אחד. כל שעליך לעשות הוא לגייס את עצמך לתהליך עצמו ולבצעו בעקביות. לסיכום, ניקוי רעלים מהגוף הוא פעולה פשוטה ואינה מצריכה דבר מעבר לרצון אישי והתמדה. הרווח הגדול שלך יהיה לא רק בשיפור מצב האקנה אלא גם בשיפור תחומים אחרים כמו כוחות מחודשים, רעננות וחיוניות, תחושת אנרגיה מחודשת, חוזק גופני ועוד. זהו תהליך שתוצאותיו הבריאותיות הם רבות וחיוביות ולכן הוא מומלץ מאוד.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי