ניקוי רעלים מהגוף בבית להורדת כולסטרול וסוכר בדם

 

שאלה
אני מתכוונת לעשות ניקוי רעלים מהגוף בבית. קיבלתי תפריט תזונתי ואני מתכוננת לרכוש צמחי מרפא גם. מאחר וזו פעם ראשונה שאני עושה ניקוי רעלים רציתי לשאול כמה שאלות: האם ניתן לעשות ניקוי רעלים יעיל מהבית וללא צורך בצום? האם ניקוי רעלים טוב בהורדת כולסטרול ורמות סוכר בדם (יש לי ברמות גבוליות)? האם יש תופעות לוואי לניקוי רעלים והאם אני צריכה להיות בקשר עם מישהו בזמן שאני עושה את הניקוי? מצטערת על אורך השאלות ומודה לך על הסיוע. 


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ראשית אין בעיה לגבי אורך השאלות, בשביל זה אנחנו כאן, לגבי שאלותיך: בהחלט ניתן לעשות ניקוי רעלים בבית ובהחלט ניתן לעשות אותו באופן יעיל וקל ללא צום או סגפנות תזונתית. למעשה, ניקוי רעלים יעיל הוא זה שגורם לך להרגיש טוב ולא רע. ניקוי רעלים מהגוף בבית תורם רבות לבריאותנו הגופנית והנפשית ואכן ניקוי הגוף מרעלים מסייע באופן יעיל להורדת רמות כולסטרול ורמות סוכר בדם - במיוחד ברמה גבולית כמו שיש לך. מעבר להורדת כולסטרול ורמות סוכר, ניקוי משפיע כמעט על כל מערכות הגוף: ניקוי רעלים מהגוף מעלה רמות אנרגיה, משפר מצב רוח, מגביר חיוניות וערנות, משפר יכולות קוגנטיביות, משפר את מראה העור - טוב מאוד לאקנה ודלקות עור, מוריד מתח, חרדה, עייפות, חוסר אנרגיה ודכדוך, מסייע לטיפול בעצירות, בעיות מעיים, צרבות ועוד הרבה מצבים בריאותיים. לניקוי יש תופעות לוואי (לא בהכרח לכל אחד) אשר נוהגים לכנותם: "משבר החלמה", היינו ביומיים שלושה הראשונים כאשר הגוף מפנה כמויות גבוהות של רעלים יתכנו כאבי ראש, כאבי שרירים, החמרה זמנית של פצעים על העור וכו'. אולם אל חשש ודאגה! אלו תופעות זמניות בלבד אשר חולפות אחרי יומיים שלושה ואז הרגשתך הכללית מאוד משתפרת והתמורה הבריאותית של הניקוי מתחילה להחזיר את ההשקעה.

 

צמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף

 

צמחי מרפא יעילים ביותר לכל תהליך ניקוי רעלים ושיקום הכבד

השילוב של צמחי מרפא בתהליך הניקוי הוא חשוב וטוב, בעקרון את לא זקוקה לליווי צמוד אולם נשמח לסייע לך בכל שאלה אם יש לך. פשוט עקבי אחר הנחיות שקיבלת והשתדלי מאוד להיצמד לתכנית התזונתית ולאופני לקיחת צמחי המרפא. השילוב של צמחי מרפא לשיקום וניקוי הגוף מרעלים לצד התכנית התזונתית הוא קל ופשוט מאוד לביצוע והם לא דורשים ממך הימנעות או דיאטה בלתי אפשרית. את יכולה להמשיך באורח חייך ללא הפרעה. חשוב רק שתתמידי בביצוע הניקוי לפחות שבועיים ימים או עד שפורמולות צמחי המרפא מסתיימות. מעבר לזה את יכולה כמובן להמשיך עם התזונה המומלצת זה רק יעשה לך טוב בהמשך לגבי איזון רמות הסוכר והכולסטרול. בהצלחה!


טיפול נטורופתיטיפול טבעי