ניקוי רעלים ועיגולים שחורים מסביב לעיניים

 

שאלה
התחלתי להבחין לאחרונה כי יש לי עיגולים שחורים מתחת לעיניים. אני בת 34 ובריאה בסה"כ לפני כשנה וחצי שנה ילדתי ואני ישנה בסדר בלילות. אני נמצאת אמנם בעבודה מלחיצה אבל כל בדיקות הדם שעשיתי לאחרונה היו טובות. קראתי באתר שלכם כי יש קשר בין עיגולים שחורים מתחת לעיניים ובין רעלים בגוף ושאפשר על ידי ניקוי רעלים או ניקוי כבד לטפל בבעיה של העיגולים השחורים. האם זה נכון? אם כן מה צריך לעשות וכמה זמן זה לוקח? האם אפשר לעשות את הניקוי גם בבית?


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

בהחלט יתכן כי עודף רעלים בגוף יוביל להופעת עיגולים שחורים מתחת לעיניים. בכלל, לרעלנות יתר ישנם סימפטומים רבים כמו גם עייפות, אי שקט, נדודי שינה, אלרגיות, חולשה חיסונית ועוד. תהליך ניקוי רעלים הוא בדרך כלל קצר יחסית ולוקח כשבועיים עד שלושה. ישנם דרכים רבות לעשות ניקוי רעלים מהגוף והשיטה שאנו ממליצים עליה היא פשוטה ובהחלט ניתן לעשות אותה לבד בבית ומבלי לשנות את אוחר החיים בצורה דרסטית.


ניקוי רעלים יכול לסייע להפחית את העיגולים השחורים מתחת לעיניים

תהליך ניקוי הרעלים משלב צמחי מרפא לצד תזונה מאוזנת יותר והמטרה בגדול היא להימנע כמה שניתן מהכנסת רעלים לגוף ופינוי מזורז של רעלים מצד שני. צמחי המרפא מסייעים לשיקום הכבד ולחידושו לצד הגברת קצב חילוף החומרים בגוף וקצב פינוי הרעלים מהגוף. לצד צמחי המרפא גם תזונה מאוזנת תורמת לתהליך הניקוי ובמיוחד הימנעות מכמה מרכיבים רעלניים במיוחד כגון קפאין, אלכוהול, בשר וכו'. תהליך ניקוי הרעלים כולו לוקח כשבועיים שלושה וכאמור את יכולה לעשות אותו בבית ומבלי לשנות את אורח חייך באופן דרמטי. התרומה של ניקוי רעלים תהיה הרבה יותר גבוהה ומקיפה מאשר רק טיפול בעיגולים השחורים מתחת לעיניים. את תרגישי הבה יותר רעננה, הרבה פחות לחוצה, עם אנרגיה מחודשת. הזיכרון והריכוז שלך יגברו, העור והשיער שלך יראו טוב יותר ובכלל את תרגישי הרבה יותר טוב.

לסיכום, ניקוי רעלים מהגוף יסייע לך להיפטר מהעיגולים השחורים מתחת לעיניים ובנוסף יסייע לך להגביר את הבריאות הכללית שלך! אני מכירה כל כך הרבה אנשים שפשוט לא האמינו כמה תורם ניקוי רעלים לבריאות ולהרגשה הטובה בכלל.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי