ניקוי רעלים והרזיה

 

שאלה
אני עומדת לעשות ניקוי רעלים למרות שאין לי בעיה בריאותית ספציפית אבל שמעתי שניקוי רעלים יכול לעזור להרזיה. האם יש אמת בדבר שניקוי רעלים יכול להפחית במשקל? אני רוצה להוריד בערך כ-5 קילו. מעבר לזה האם על מנת לעשות הרזיה צריך לבצע ניקוי רעלים שונה? או להוסיף לו משהו אחר? שכחתי לציין שאני בת 37 עם שני ילדים קטנים בערך כשנה אחרי לידה וסיימתי לפני כחודשיים להניק.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים מהגוף הוא פעולה בריאה וטובה ללא קשר אם את סובלת ממצב בריאותי כזה או אחר. נהפוך הוא, ניקוי רעלים רק יסייע לך לשמור על בריאות טובה יותר ויעניק לך תחושה גופנית ונפשית טובים יותר. רוב המטופלים שלי שעברו ניקוי רעלים גם הורידו במשקל שלהם מהסיבה הפשוטה כי בניקוי יש להימנע ממזונות מסויימים וברובם אלו מזונות שמנים ועתירי סוכר, כך שבהחלט הסיכוי שתאבדי ממשקלך כתוצאה מהניקוי הוא גבוה. יחד עם זאת, אני מאוד ממליצה לך לנסות ולשמור על תזונה מאוזנת גם לאחר הניקוי על מנת שתוכלי לשמור על המשקל אליו תגיעי. לצורך כך את יכולה לעשות שימוש בצמחי מרפא לתקופה של חודשיים נוספים במטרה לשפר את קצב חילוף החומרים שלך. שימי לב שאת קודם כל מסיימת עם הניקוי ואז מתחילה להשתמש בפורמולות להרזיה - כאמור הם יסייעו לך לשמר טוב יותר את המשקל לאחר הניקוי. מאחר וסיימת כבר להניק אין לך בעיה לעשות ניקוי.


ניקוי רעלים תורם רבות לתהליכי הרזיה ולבריאות כללית

לסיכום את עושה צעד חשוב ונכון ואת התוצאות שלו את תרגישי מהר מאוד - מצב הרוח שלך ישתפר, העור שלך יראה נקי וחלק יותר, את תרגישי רעננה ומלאת אנרגיה, עייפות, חולשה ולאות יפחתו עד יעלמו לגמרי. כמובן, התוצאה המשמעותית ביותר עבורך תהיה גם הרזיה וירידה במשקל. זכרי שאת יכולה להמשיך באותו תפריט תזונתי של הניקוי גם לאחר סיום תקופת הניקוי. זה יהיה עבורך הדבר הכי טוב מכל הבחינות במיוחד מבחינת ההרזיה. נדאג לשלוח לך במייל הנחיות תזונתיות נוספות להמשך השמירה על המשקל.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי