ניקוי אביב עם צמחי מרפא

 

שאלה
אני מתכננת לעשות ניקוי אביב בעיקר עם צמחי מרפא. הסיבות שאני עושה את ניקוי הרעלים זה בין השאר בגלל שאני רוצה לרדת במשקל, כמו כן יש לי רמות סוכר גבוליות שאני רוצה לטפל בהם. רציתי לשאול כמה זמן צריך לעשות את תהליך הניקוי, האם מעבר לצמחי מרפא לניקוי רעלים כדאי לעשות גם דיאטה או צום כלשהוא? והאם חוקן יכול לעזור בתהליך הניקוי? חשוב לי מעבר לניקוי עצמו לטפל גם ברמות הסוכר שיש לי וגם בהורדה במשקל.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

ניקוי רעלים או ניקוי אביב כמו שמכנים אותו הוא פעולת תחזוקה מצויינת וחשובה למערכות רבות בגוף. הרעלים המצטברים בכבד ובכליות עקב צריכת יתר של מזון קלוקל, כימיקלים, אלכוהול, תרופות ועוד לא תמיד מפונים באופן יעיל שלא לדבר על כך שתפקודם נפגם ויעילות פינוי הרעלים שלהם יורדת. זו אחת הסיבות לביצוע ניקוי אביב מאחר ובתהליך הזה את משקמת את הכבד (הכבד הוא אחד האיברים הבודדים בגוף המסוגל לבנות תאים מחודשים) ומשפרת מאוד את יעילות עבודתו החשובה בניקוי רעלים מהגוף.


צמחי מרפא מוכרים בתרומתם החשובה לניקוי רעלים

אני שמחה לשמוע שאת תהליך הניקוי את עושה עם צמחי מרפא מאחר והם מצויינים ויעילים מאוד לשיקום הכבד ולחיזוק מערכת העיכול, חיזוק מערכת החיסון ועוד. צמחי המרפא מסייעים בתהליך הניקוי, מעבר לזירוז פינוי הרעלים המואץ, גם להגברת יכולות הספיגה והעיכול בגוף, הם מזרזים ומשפרים את קצב חילוף החומרים דבר שיעזור לך מאוד בהפחתת המשקל שאת רוצה, צמחי המרפא מזרזים זרימת דם וכל זאת כמובן מעבר ליכולתם הטבעית בפינוי מהיר ויעיל של רעלים מהכבד. בנוסף לכל הפעולות הללו צמחי המרפא, בתהליך ניקוי רעלים, גם מסייעים להורדת רמות כולסטרול גבוהות בדם ולחיזוק התגובה החיסונית בגוף. אני בהחלט ממליצה לך לשמור על תזונה מותאמת יותר לתהליך הניקוי אבל את ממש לא חייבת להיכנס לדיאטה חריפה. המלצות תזונתיות לניקוי רעלים תוכלי לקבל מאיתנו בנפרד במייל. לגבי חוקן הרי שזו פעולה שבעיקרה מנקה פסולת אשר הצטברה במעיים. היא מומלצת בהחלט אחת לתקופה. את תהליך הניקוי שאת עושה עם צמחי המרפא חשוב לבצע לפחות חודש אחד ורצוי אף יותר אבל לא הכרחי. זה כבר תלוי במידת הצורך שלך בניקוי. לסיכום את עושה תהליך שמאוד יעזור לך.. ניקוי רעלים מהגוף יעניק לך אנרגיות מחודשות, את תרגישי רעננה וערנית, מצב הרוח שלך ישתפר ואת תרגישי פשוט טוב יותר.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי