7 מזונות על למראה צעיר יותר

 

מזונות על מכילים כמויות גבוהות של ויטמינים ומינרלים ובעיקר כמויות גבוהות של נוגדי חימצון המסייעים לשמירה על בריאות הגוף, עוזרים לחיזוק חיסוני ותורמים רבות להאטת תהליכי הזדקנות ולמראה צעיר יותר.


7 מזונות על למראה עור צעיר יותר


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


פירות יער

מכילים כמויות גבוהות של פיטוכימקלים שונים שהם נוגדי חימצון רבי עוצמה. מסייעים לחיזוק חיסוני, מניעת סרטן, שומרים על הלב, וכמובן מאיטים תהליכי הזדקנות וצמצום נזקי חימצון.

עלים ירוקים

כמו תרד, חסה, רוקט, מכילים כמויות גבוהות של נוגדי חימצון ורכיבים תזונתיים חשובים כמו סידן החשוב לשמירה על חוזק עצמות ובטא קרוטן המסייע לשמירה על בריאות ורעננות העור והראייה.

גוג'י ברי

מקורו של הגוג'י ברי הוא מסין שם נחשב למזון המקנה אריכות ימים. הגוג'י ברי מכיל ריכוז גבוה של רכיבים התורמים לעיכול בריא ומסייע בייצור קולגן החשוב למראה עור בריא וחלק.

אגוזים

אגוזים וזרעים הם מקור מצויין לחומצות שומן מסוג אומגה 3 החשובות לשמירה על בריאות הלב. כמו כן מכילים האגוזים נוגדי חימצון ורכיבים אנטי דלקתיים המסייעים רבות לבריאות.

עדשים ושעועית

עשירים בנוגדי חימצון הנלחמים בהרס תאים וכן באשלגן וחומצה פולית החיוניים להתפתחות תקינה של תאים. לעדשים יכולת טובה במיוחד להפחתת כולסטרול גבוה בדם.

נבטים

אלפלפה, נבטי שעועית, חמניה ועוד עשירים בויטמינים ומינרלים ובסיבים תזונתיים התורמים לפעולות עיכול תקינות, חיזוק מערכת החיסון וכן לשמירה על מראה עור בריא ורענן.

שום

החומר הפעיל בשום -האליצין, מסייע בניקוי רעלים מואץ מהגוף וכן בשיקום הכבד. לשום יכולת אנטי ביוטית חזקה והוא מסייע לחיזוק מערכת החיסון ותורם להאטת תהליכי הזדקנות ומראה עור בריא.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף