מומחית לצרבות כרוניות

 

ניסיון טיפולי

לילך נהרי ND Cl.h מוסמכת בנטורופתיה וצמחי מרפא. בעלת ניסיון טיפולי של - 15 שנים. התמחות בבעיות דרכי עיכול עליונות ובהן טיפול נטורופתי משולב לצרבות אקוטיות או כרוניות, הן כבעיה והן כתסמין נלווה לבעיות דרכי עיכול כגון הליקובקטר פילורי, דלקות בקיבה - גסטריטיס, דלקת בוושט ועוד.


צרבת אקוטית או כרונית, בדרגות חומרה שונות, היא לרוב סימפטום לבעיה אחרת במערכת העיכול, בד"כ דלקת בקיבה, אשר נגרמת לרוב כתוצאה משגשוג יתר של חיידק הליקובקטר פילורי. צרבת מקושרת גם לתפקוד לקוי של שריר הוושט, עליית מיצי עיכול, ריפלוקס ועוד.

בעיות עיכול אלו קשורים במרבית המקרים אחד לשני והם יכולים להופיע בנפרד או יחדיו. במסגרת הטיפול אנו מספקים מענה מקיף לשיקום וחיזוק כללי של מערכת העיכול כולה.


הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך.
קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


טיפול משולב

הסיבות המרכזיות, לרוב, להופעת צרבות כרוניות ולכל בעיות הרקע שלהם הוא אורח חיים הכולל תזונה לא נכונה, מתח וסטרס גבוהים. (מידע נוסף: טיפול בצרבת)

ניתן לטפל בגורמים אלו בצורה פשוטה ובזמן מהיר - להיפטר מהצרבות ובמקביל להחלים מבעיות העיכול ברקע, אם קיימות. הטיפול מתמקד באיזון רמות חומציות הקיבה, מניעת עלייה חוזרת של מיצי עיכול - ריפלוקס, חיזוק כללי של מערכת העיכול, הפחתת תהליכים דלקתיים בקיבה, פעילות אנטי-חיידקית, אם ישנו הליקובקטר ברקע, שיפור תפקוד שריר הוושט, חיזוק מערכת החיסון.

טיפול נטורופתי לצרבותלילך נהרי - טיפול טבעי לצרבות


דוגמאות לסיפורי הצלחה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבת קשה ועצירות כרונית

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

אזופגיטיס

אזופגיטיס ובעיות עיכול

אזופגיטיס, כולסטרול גבוה ותופעות גיל מעבר

אזופגיטיס, צרבות וגזים

גסטריטיס, בקע סרעפתי, כולסטרול גבוה

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית

גסטריטיס, חרדה

גסטריטיס, ריפלוקס ובקע סרעפתיאודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית


אולי יעניין אותך גם..