התמחות בטיפול טבעי לבקע סרעפתי - לילך נהרי ND

 

ניסיון טיפולי מוצלח בבעיות הקשורות לבקע סרעפתי

מזה כ-15 שנים אני מטפלת במצבים הקשורים לבקע סרעפתי כגון צרבות, תחושה של מזון תקוע, בחילות, כאבי בטן עליונה וכו'. רבים מהמטופלים שלי הצליחו לטפל בצורה מוצלחת בתסמינים אשר הציקו להם, לשפר את איכות חייהם ובנוסף לשפר את בריאותם הכללית.

הטיפול כולל התמקדות בסיבות לבעיה ובתסמינים גם יחד - שילוב המניב הצלחות משמעותיות. זו גם הדרך להחלים בצורה יסודית ולשמור על הבריאות לטווח ארוך.
קביעת תור ומידע נוסף

לילך נהרי ND נטורופתית מוסמכת
1-700-700-329


אפשר להחלים מהסימפטומים כשיש בקע סרעפתי ברקע!

בקע סרעפי הינו חולשה של חלק משריר הסרעפת, מצב זה עלול לקדם חזרה של תכולת מזון מהקיבה לוושט (ריפלוקס) אשר גורם צרבות ותחושת בעירה, כאבים באזור החזה, בחילות ועוד. כל אלו הם מצבים הקשורים אחד לשני ונובעים מחולשה של מערכת העיכול אשר יכולה לנבוע מתזונה לקויה, סטרס ועוד.

ניתן בצורה פשוטה ודי קלה לטפל בתסמינים כאשר יש ברקע בקע סרעפתי וזאת על ידי חיזוק ואיזון מערכת העיכול, הגברת הפעילות האנטי דלקתית, חיזוק מערכת החיסון, איזון הקיבה ופעולות עיכול כלליות.


ליווי מקצועי שוטף וסיוע לכל אורך הטיפול

חלק חשוב בטיפול הוא המעקב השוטף אחר התקדמות, התמודדות עם שאלות, פתרונות לבעיות וכו'. לרשותך עומד מערך משובים ידידותי המהווה ערוץ תקשורת מקצועי גמיש. בנוסף, מאגר גדול של חומרים ותכנים הכולל עשרות מתכונים מותאמים למצבך, דפי מידע צבעוניים ומתומצתים בנושאי בריאות ואורח חיים לסיוע בהצלחת הטיפול.


טיפול נטורופתי לדלקות קיבה והליקובקטר
טיפול טבעי לגסטריטיס
טיפול לבעיות עיכול עליונות


דוגמאות של סיפורי ריפוי מוצלחים הקשורים לבקע סרעפתי

צרבת קשה ועצירות כרונית
גסטריטיס, בקע סרעפתי, הליקובקטר פילורי
גסטריטיס, הליקובקטר פילורי, תסמונת קדם וסתית וכאבי מחזור חזקים
גסטריטיס, חרדה