ליכן פלנוס על הלשון ובפה


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

אני בחורה בת 23, בסך הכול בריאה. משתדלת לאכול בריא, עושה קצת ספורט, לפני חודש הופיעו לי פצעים על הלשון ובפה שכאבו לי מאוד. חשבתי שיעבור לבד אבל אחרי כמה ימים הלכתי לרופא והוא עשה לי ביופסיה ואמר שיש לי ליכן פלנוס על הלשון ובפה. הוא אמר שאין מה לעשות עם זה, רק לחכות שזה יעבור. קיבלתי שטיפות עם סטרואידים להקלה על הכאב שבאמת עוזרות קצת. אבל אני רוצה לזרז את תהליך ההחלמה של הליכן פלנוס בלשון ובפה.


תשובה


יעילות הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס על הלשון ובפה

ליכן פלנוס ניתן לטיפול ובצורה אפקטיבית עם תוצאות די מהירות יחסית. מהניסיון הקליני שלי ומתוך הגישה הנטורופתית - הטיפול בליכן פלנוס מתמקד בשורש הבעיה של המחלה. ברוב המקרים מערכת החיסון קשורה לכך ואנו סבורים כי בגלל פעילות לא תקינה של מע' החיסון היא למעשה יוצרת בעצמה תהליך דלקתי שמוביל לפצעים האופייניים לליכן פלנוס. הטיפול הנטורופתי בתופעה שכזו הוא פשוט למדי ושם טמון כוח הצלחתו. ההתמקדות המרכזית בתהליך הטיפולי הוא סילוק הגורמים המשבשים את הפעילות התקינה של מערכת החיסון. פעולות אלו גורמות למערכת החיסון לשוב לתפקוד תקין ולהחלמה של פצעי הליכן פלנוס בעקבות כך.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תזונה היפואלרגנית לטיפול יעיל בליכן פלנוס בלשון ובפה

אחת הפעולות הראשונות בתהליך הטיפולי הוא לבודד מהתפריט התזונתי את אותם מרכיבי מזון החשודים כאלרגניים. אנו יודעים כי רכיבים אלרגניים מכבידים מאוד על תפקוד מערכת החיסון ובמקרים רבים מובילים לתוצאות פתולוגיות שונות. כמו כן, יש חשיבות להעשיר את התזונה ברכיבים אנטי דלקתיים חזקים כדי לזרז את החלמת הפצעים בליכן פלנוס. תכנית הטיפול נבנית תוך שילוב מרכיבים תזונתיים אלו בהתאמה לאורח החיים של המטופלים.


חיזוק פעילות הכבד ותרומתו לריפוי ליכן פלנוס

הכבד הוא איבר פינוי הפסולת והרעלים העיקרי בגוף. כאשר הכבד נמצא בעומס יתר מצטברים רעלנים שונים בגוף וגם הם תורמים להחלשה של מערכת החיסון. כחלק מהתכנית הטיפולית אנו מתמקדים בשיקום וחיזוק פעילות הכבד ושאר איברי פינוי הרעלים על מנת לאפשר למערכת החיסון לתפקד בצורה היעילה ביותר.


צמחי מרפא אנטי דלקתיים ואנטי אלרגיים

ישנם מספר צמחי מרפא מוכרים ביכולתם האנטי דלקתית וכן בפעילות האנטי אלרגית שלהם. צמחים אלו יכולים לסייע רבות בזירוז החלמת פצעי הליכן פלנוס תוך חיזוק התגובה החיסונית. במסגרת תכנית הטיפול מותאמת למטופלים פורמולת צמחי מרפא להשגת יעילות מקסימלית.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי בליכן פלנוס על הלשון ובפה כולל:


תכנית טיפול תזונתית

חיזוק חיסוני כללי, סילוק גורמים אלרגניים מהמזון, פעילות אנטי דלקתית חזקה, זירוז פינוי רעלים מהגוף, שיפור פעולות עיכול כגון ספיגה, הרגעת מערכת העצבים, איזון רמות סטרס ועוד..


פורמולת צמחי מרפא:

סיוע בפינוי רעלים מואץ, חיזוק התגובה החיסונית, פעילות אנטי אלרגית ואנטי דלקתית מוגברת.