ליכן פלנוס בפות


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

אני בת 25, לפני כמה חודשים התחיל לכאוב לי מאוד בזמן קיום יחסי מין. הגניקולוג ראה שיש לי פצע בפות ושלח אותי לרופא עור. רופא העור אבחן על ידי ביופסיה שמדובר בליכן פלנוס. קיבלתי שטיפות סטרואידים אבל פיתחתי לזה תגובה אלרגית. אני ממש אובדת עצות. מאז הופיעו עוד פצעים וזה ממש לא נעים. האם ניתן לטפל בליכן פלנוס בדרך אחרת?


תשובה


הקשר בין מערכת החיסון וליכן פלנוס

ליכן פלנוס נגרם בד"כ כתוצאה ממערכת חיסון אשר עובדת בצורה "משובשת", כלומר, מערכת החיסון תוקפת את הריריות וגורמת לדלקת ולפצעים. במסגרת הטיפול הנטורופתי אפשר בהחלט לאזן את מערכת החיסון ולעודד ריפוי מהיר של הפצעים. מטרת הטיפול הנטורופתי היא למצוא את הגורם להחלשות מערכת החיסון אצלך ולפתור את הבעיה של הליכן פלנוס מהשורש.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תזונה היפואלרגנית לטיפול יעיל בליכן פלנוס בפות

לתזונה תפקיד משמעותי ומרכזי בחיזוק ואיזון מערכת החיסון. מערכת החיסון היא המערכת הראשונה בגוף שנפגעת מחסרים תזונתיים. התאמה של תכנית תזונתית שתהווה מקור לכול הויטמינים והמינרלים החשובים לגוף היא הבסיס לריפוי וחיזוק מערכת החיסון. בנוסף, מזונות מסוימים עלולים לעודד תגובה דלקתית או אלרגנית מוגזמת של מערכת החיסון ולכן יש להמנע ממזונות אילו. הצלחות טיפוליות רבות של ליכן פלנוס כללו התייחסות ממוקדת בתזונה היפואלרגנית. במסגרת הטיפול מותאמת תכנית תזונתית היפואלרגנית כדי להחזיר את מערכת החיסון לפעילות תקינה.


פעילות אנטי דלקתית טבעית ללא תופעות לוואי

הטיפול הקונבנציונלי לליכן פלנוס הוא סטרואידים שמטרתם לדכא את מערכת החיסון ועל ידי כך למנוע יצירה של דלקת. טיפול זה עלול לגרום לתופעות לוואי רבות. על ידי התאמה של מרכיבים תזונתיים, תוספי תזונה וצמחי מרפא ניתן לאזן את רמת הדלקתיות בגוף בצורה טבעית וללא תופעות לוואי.


תמיכה בפעילות הכבד כחלק מהטיפול בליכן פלנוס

במקביל לתהליכים ההיפואלרגניים יש צורך בסיוע ממוקד ככל האפשר לפעילות כבד תקינה. דרך אחת להשיג מטרה זו היא על ידי סיוע בפינוי מואץ של רעלים מהגוף וכן הקטנה ככל האפשר של צריכת רכיבים היוצרים עומס על הכבד. פעולות אלו מאפשרות למערכת החיסון לחזור לתפקוד מאוזן ותקין ובכך תורמות ישירות לטיפול יעיל בליכן פלנוס.


צמחי מרפא לטיפול בליכן פלנוס

ישנם מספר צמחי מרפא מוכרים ביכולתם האנטי דלקתית וכן בפעילות האנטי אלרגית שלהם. צמחים אלו יכולים לסייע רבות בזירוז החלמת פצעי הליכן פלנוס תוך חיזוק התגובה החיסונית. במסגרת תכנית הטיפול מותאמת למטופלים פורמולת צמחי מרפא להגברת היעילות הטיפולית.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי יעיל בליכן פלנוס בפות כולל:


תכנית טיפול תזונתית

חיזוק חיסוני כללי, סילוק גורמים אלרגניים מהמזון, פעילות אנטי דלקתית חזקה, זירוז פינוי רעלים מהגוף, שיפור פעולות עיכול כגון ספיגה, הרגעת מערכת העצבים, איזון רמות סטרס ועוד..


פורמולת צמחי מרפא:

סיוע בפינוי רעלים מואץ, חיזוק התגובה החיסונית, פעילות אנטי אלרגית ואנטי דלקתית מוגברת.