ליכן פלנוס באיבר המין אצל גבר


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

אני בן 53, כבר שנים ספורות יש לי תופעה של ליכן פלנוס שבאה לכמה שבועות. בכול הפעמים זה הופיע לי בעיקר בחלק הפנימי של היד, והתבטא בנקודות אדומות לא מגרדות. מה שלא הפריע לי במיוחד, הפעם הליכן פלנוס שוב התפרץ אבל על איבר המין שלי בצורת נקודות אדומות וזה ממש מלחיץ אותי. הרופא אישר שאכן מדובר על ליכן פלנוס ונתן לי טיפול. הייתי רוצה לפתור את הבעיה הזאת בצורה יסודית יותר ולהימנע מההופעה שלה כל פעם מחדש.


תשובה


אלרגניות למזון וליכן פלנוס על איבר המין

ליכן פלנוס אמנם מוגדר כמחלה אידיופטית (ללא סיבה ברורה) אולם גם בגישה הנטורופתית וגם מהניסיון הקליני המצטבר העדויות מצביעות, במרבית המקרים, על קשר בין מערכת חיסון לא מאוזנת ותופעת הליכן פלנוס. הטיפול הנטורופתי מציע דרך יעילה להתמודד עם בעיה זו על ידי איתור הסיבות העלולות לגרום למערכת החיסון לתפקד בצורה משובשת ובכך לסייע ישירות לריפוי הבעיה. אחת הסיבות המרכזיות למערכת חיסון לא מאוזנת היא צריכה ארוכת טווח של רכיבי מזון הגורמים לתגובה אלרגנית בגוף ובכך מגרים את מערכת החיסון היוצרת תהליך דלקתי האופייני לפצעים בליכן פלנוס. ההצלחות הקליניות מציגות מקרים בהם המטופל הפסיק לצרוך את אותם מרכיבים אלרגניים ובצורה וסייע בכך לתהליך הריפוי הכללי של ליכן פלנוס.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


מה עושים כדי לרפא ליכן פלנוס באיבר המין?

קודם כל מאתרים את הגורמים החשודים להפרעה התפקודית של מערכת החיסון. תהליך איתור הרכיבים האלרגניים הוא חלקה המרכזי של התכנית הטיפולית כאשר במקביל עובדים על הפחתת התהליכים הדלקתיים תוך איזון מתמיד של מערכת החיסון. ההצלחות הטיפוליות בליכן פלנוס היו מבוססות של שילוב של תכנית תזונתית ובניית פורמולות צמחי מרפא במקביל. כאשר המטרה הייתה משותפת: הימנעות מאלרגניים, הגברת תהליכים אנטי דלקתיים, הפחתת דלקתיות, איזון וחיזוק מערכת החיסון. כל הפעולות מבוצעות במסגרת תכנית המותאמת לאורח חייו של המטופל.


תמיכה בפעילות הכבד כחלק מהטיפול בליכן פלנוס

במקביל לתהליכים ההיפואלרגניים יש צורך בסיוע ממוקד ככל האפשר לפעילות כבד תקינה. דרך אחת להשיג מטרה זו היא על ידי סיוע בפינוי מואץ של רעלים מהגוף וכן הקטנה ככל האפשר של צריכת רכיבים היוצרים עומס על הכבד. פעולות אלו מאפשרות למערכת החיסון לחזור לתפקוד מאוזן ותקין ובכך תורמות ישירות לטיפול יעיל בליכן פלנוס.


צמחי מרפא לטיפול בליכן פלנוס

ישנם מספר צמחי מרפא מוכרים ביכולתם האנטי דלקתית וכן בפעילות האנטי אלרגית שלהם. צמחים אלו יכולים לסייע רבות בזירוז החלמת פצעי הליכן פלנוס תוך חיזוק התגובה החיסונית. במסגרת תכנית הטיפול מותאמת למטופלים פורמולת צמחי מרפא להגברת היעילות הטיפולית.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי בליכן פלנוס באיבר המין כולל:


תכנית תזונתית שיקומית:

חיזוק ואיזון מערכת החיסון על ידי סילוק גורמים אלרגניים מהמזון, פעילות אנטי דלקתית חזקה, זירוז פינוי רעלים מהגוף, שיפור פעולות עיכול כגון ספיגה, הרגעת מערכת העצבים, איזון רמות סטרס ועוד..


צמחי מרפא:

סיוע בפינוי רעלים מואץ ושיקום פעילות הכבד, איזון מערכת החיסון, פעילות אנטי אלרגית ואנטי דלקתית מוגברת.