אלו הכלים הכי מומלצים לדיאטה שלכם שאסור לכם לפספס


תהליך של דיאטה ואימוץ אורח חיים בריא ונכון יותר עבורכם הינו תהליך ארוך טווח, ואם לא תעברו אותו בצורה נכונה ומקצועית - הוא עלול להיות הרבה פעמים גם מייגע ומתיש. כדי להצליח לרדת במשקל, תוכלו להירשם אל תוכנית ליווי תזונתי אונליין, להיות במעקב צמוד של דיאטנית, נטורופתית או כל איש מקצוע אחר בתחום התזונה, וגם מומלץ שתיעזרו בכלים מיוחדים שיהפכו את התהליך להרבה יותר קל, מעניין ושלם. מסתבר שיש לכם את הכלים האלו זמינים בעברית, נוחים מאוד, קלים לתפעול ומקצועיים מאוד - נגלה לכם שרוב אנשי המקצוע בישראל בתחום התזונה עושים בהם שימוש, ולכן כדאי שגם אתם תכירו אותם. תגידו "נעים להכיר" לאתר FoodsDictionary - מילון האוכל של ישראל.


ארגז הכלים התזונתי של ישראל


אתר FoodsDictionary מכיל מאגר של למעלה מ- 8,500 מוצרי מזון שונים עם הערך התזונתי, הרכיבים וכל המידע המוצג למעשה על אריזות המזון. על גבי בסיס המידע המקיף הזה, תוכלו למצוא באתר מגוון ענק של אלפי מתכונים עם ערכים תזונתיים מלאים לכל מתכון. בנוסף, תוכלו למצוא כלים שימושיים ביותר עליהם נרחיב במאמר זה, שאוגדו לכדי מנוי תזונתי אחד בעלות אטרקטיבית ושווה לכל כיס. מעתה הכלים הכי מקצועיים של הדיאטניות ומאמני הכושר - יכולים להיות נגישים עבורכם בסמארטפון בקלות ובמהירות, ואנחנו כמובן מדברים על שלושת הכלים המרכזיים הבאים: מחשבון קלוריות מתקדם, מנתח מתכונים אוטומטי (אנלייזר למתכון) ופלטפורמת יומן מעקב דיאטה. כל משתמש זכאי לקבל 5 ימי ניסיון חינם בכלים בגרסתם המלאה (יש גם גרסא חינמית מצומצמת), וזאת על ידי הרשמה קלה ומהירה לשירות (על ידי אימות ה- Email שלכם). שווה לנסות!


מחשבון הקלוריות המקיף והאיכותי בישראל


מחשבון הקלוריות של FoodsDictionary מתבסס על אותו מאגר מוצרים אמין ומקיף שנאסף משנת 2009, ומכיל בתוכו פיצ'רים יעילים במיוחד כמו שילוב של מתכונים לחישוב הערך התזונתי, יצירת "ארוחות" מהירות שחוסכות זמן (במקום להוסיף מוצר-מוצר למחשבון), הוספת מוצרים אישיים שלא מצאתם במאגר (משותף אך ורק אתכם ולא עם כלל הגולשים על מנת לשמור על אמינות המידע), סריקת ברקוד של מוצרים (במובייל) ומידע מעניין נוסף כמו למשל איזה מוצר בחישוב שביצעתי מכיל הכי הרבה חלבון, סידן וכדומה. בכל שלב ניתן לאפס את המחשבון, אך כל עוד לא תבצעו איפוס - החישוב יישמר לכם אוטומטית כל הזמן.


חישוב ערך תזונתי בקלות ובמהירות לכל מתכון


מנתח המתכונים של FoodsDictionary הוא אחד הכלים המעניינים ויעילים שקיימים בתחום התזונה. הכלי הזה מאפשר למעשה קבלת ערך תזונתי אוטומטי למתכון רק על ידי הזנת המצרכים אל שדה החיפוש (אפשר גם על ידי העתק-הדבק וגם על ידי כתיבת טקסט חופשי), והמערכת תדע לזהות את המוצרים הכתובים בטקסט ואת הכמויות שלהם, וכך לספק פלט של ערך תזונתי באופן אוטומטי על ידי קליק אחד! הפתענו אתכם? המערכת החכמה תדע גם להציע לכם הצעות חלופיות לחיפוש שלכם: לדוגמא, המערכת מצאה "2 עגבניות" וסיפקה לכם בניתוח המתכון עגבניות טריות. בהצעות החלופיות תוכלו למצוא גם "עגבניה מבושלת", "עגבניות שרי" ועוד.


ניהול דיאטה אישי על ידי מילוי יומן מעקב


יומן המעקב הוא למעשה מחשבון קלוריות משודרג עוד יותר. יומן המעקב מתייחס אל הנתונים האישיים שלכם כמו גיל, מין, גובה, משקל, משקל מטרה, תוכנית דיאטה מועדפת ועוד. המערכת תדע לחשב את המינונים המומלצים לכם, אתם תרכיבו את התפריטים היומיים שלכם ותזינו מה בדיוק אכלתם וכך תוכלו לעקוב אחרי התזונה שלכם באופן המיטבי ביותר. כל הנתונים נשמרים אוטומטית, ניתן ליצור גם מתכונים אישיים (ולא רק לעשות שימוש במתכונים שקיימים כבר באתר) ולדעת הרבה יותר על התזונה שלכם על ידי יצירת דוחות לפי תאריכים (וכך תוכלו לדוגמא לדעת על פני שבוע ימים כמה מוצרים שצרכתם הכילו חומרים משמרים, איזה מוצר סיפק לכם הכי הרבה ברזל ועוד).


נותנים לכם חינם - לא תקחו? וגם: הטבה מיוחדת לגולשי "נטורמד"


בטרם תרכשו מנוי, תוכלו לעשות שימוש מלא בכלים למשך 5 ימי ניסיון חינם. זה ידרוש מכם רק הרשמה מהירה לשירות ללא שום התחייבות. במידה והתרשמתם שהכלים יכולים לסייע לכם, נשמח להציע לכם קופון הנחה ייעודי למסלולים המוצעים באתר. כל מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אלינו דרך צור הקשר באתר, לציין שהגעתם מאתר נטורמד ונשלח לכם את הקופון. העלות למנוי השנתי טרם שימוש בקופון הינה 29 ש"ח בלבד לחודש, עלות המנוי הרבעוני 39 ש"ח לחודש ועלות המנוי החודשי הינה 49 ש"ח לחודש. כל המסלולים מתחדשים אוטומטית, ניתן לבטל את החידוש בכל עת.

שיהיה לכם בהצלחה בתהליך שאתם עומדים לעבור!
אתר FoodsDictionary.