יעילות צמחי מרפא לטיפול בגסטריטיס

 

שאלה
אני סובלת מגסטריטיס מזה תקופה ארוכה ואני מחפשת פתרון אחר לטפל בדלקת לאחר שהאנטיביוטיקה לא ממש עוזרת לי. קראתי בעיון כמה מאמרים אצלך באתר על צמחי מרפא שיכולים לעזור במצבי גסטריטיס ורציתי לשאול האם באמת יש להם יעילות בריפוי הדלקת בקיבה? אני שואלת זאת מאחר ואני יודעת שאנטיביוטיקה חזקה מאוד וזה די מפליא אותי איך צמחים שהם לא חזקים כמו תרופות יכולים כן לעזור. אני מתנצלת אם השאלה שלי לא במקום. חוץ מזה אשמח אם תוכלי לכוון אותי כיצד עלי להשתמש בצמחי מרפא והאם הם יכולים להיות מסוכנים לבריאות. 

 

תשובה

השאלה שלך בהחלט במקום. שנית התשובה היא מכיוון שצמחי מרפא ו/או תזונה פועלים לריפוי שורש הבעיה ואילו האנטיביוטיקה פועלת לחיסול הסימפטום של הבעיה. זהו הבדל גדול מאוד והוא דומה לצורך העניין לניכוש עשבים: אם תגזמי את העשב מעל הקרקע תקבלי משטח חלק לתקופה קצרה ואז העשב ימשיך לגדול, אולם אם תעקרי את העשב מהשורש הוא לא יגדל יותר. זו הגישה הנטורופתית לכל מצב רפואי או מחלה: איתור שורש הבעיה וטיפול בו ובמקביל גם בסימפטומים אבל לא רק בהם.


טיפול טבעי ממוקד לגסטריטיס
לילך נהרי ND Cl.H, נטורופתית מוסמכת
התקשרו למידע וייעוץ - 1-700-700-329


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובהכיצד צמחי מרפא ותזונה מרפאים גסטריטיס?

כאמור, כדי להבין זאת, צריך להבין מדוע מלכתחילה פורצת הדלקת ומהי הסיבה הראשונית לכך. במקרה של גסטריטיס מקור הבעיה היא חולשה של מערכת החיסון ומערכת העיכול אשר גורמות ברוב המקרים לשגשוג יתר של חיידק הנקרא הליקובקטר פילורי והוא אשר מעודד את יצירת הדלקת. כך שכל מה שצריך לעשות הוא לצמצם או לחסל אותו שוב ולדאוג שהוא לא יחזור לשגשג בעתיד וזה קורה רק כשמערכות החיסון והעיכול חזקות ומאוזנות. כאשר אני מספרת זאת למטופלים שלי הם מיד מרימים גבה.. מה זהו? חולשה? מערכת חיסון? זה כל הסיפור? לא יכול להיות כל כך פשוט. אבל האמת היא שכן. ההוכחה לכך היא די ברורה - אם תקחי 10 אנשים קרובים אליך, שלא סובלים מגסטריטיס, ותבקשי מהם לעשות בדיקת המצאות של הליקובקטר תגלי שלרובם החיידק נמצא בקיבה. אז מדוע הם לא סובלים מדלקות ואת כן למרות שגם אצלם החיידק נמצא בקיבה? התשובה היא.. מערכת חיסון ועיכול מאוזנות וחזקות. זה מקור הבעיה וזה הפתרון הבסיסי לריפוי מלא מהבעיה ואת זה בדיוק עושים צמחי המרפא והתזונה ביעילות מדהימה - חיסול החיידק או צמצום עד לרמה בה הוא לא מפריע ובמקביל חיזוק מערכת החיסון והעיכול - וזו הפעולה החשובה באמת. כי אם זה לא יקרה אזי הסיכוי שהחיידק יחזור לשגשג הוא גבוה. רק מערכת חיסון ועיכול חזקות ימנעו זאת ואת תחסכי מעצמך את הסבל הכרוך בדלקת הזו. זכרי.. הרעיון הוא לעקור את שורש הבעיה ולא רק את הביטוי שלה..


שימוש בצמחי מרפא ותזונה לטיפול בגסטריטיס

השימוש בצמחי מרפא כמו גם ההתאמה של התזונה צריכה להעשות על ידי איש מקצוע. זו הדרך היחידה בה את מבטיחה כי הטיפול הוא מדוייק למצבך ולאורח חייך. יש לזה חשיבות גבוהה מאחר ובטיפול הטבעי בגסטריטיס יש צורך בשינוי תזונתי ולכן חשוב להתאים אותו לרצונות שלך, לקשיים ולהעדפות אישיות שונות . אני כן יכולה לספר לך כי סיכויי ההצלחה בריפוי הדלקת בדרך הטבעית הם גבוהים מאוד! מעבר לכך צמחי מרפא יש לרכוש רק אצל יצרן מורשה של משרד הבריאות.


לסיכום, טיפול נטורופתי בגסטריטיס כולל

צמחי מרפא: מסייעים בחיסול ישיר של החיידק, מאזנים את מערכת העיכול, מחזקים את מערכת החיסון, משפרים עמידות הגוף
תזונה: מחזקת חיסונית, מורידה סימפטומים, מאזנת את מערכת העיכול, מחזקת שריר הוושט


טיפול טבעי לגסטריטיסטיפול נטורופתי לגסטריטיס


קטעי וידאו על הטיפול בגסטריטיס, צרבות והליקובקטר פילורי


גסטריטיס כאבים מניעה ודרכי טיפול
צרבות, גסטריטיס והליקובקטר פילורי
גסטריטיס ובחילות - טיפול טבעי