ילפת שטוחה טיפול טבעי


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

אובחנתי לפני כשנה עם מחלת עור בשם ילפת שטוחה. הרופא אמר שזו מחלה כרונית והיא אמורה לחלוף תוך כמה חודשים והציע לי לקחת משחה. חשוב לי לציין כי אצלי הבעיה באה לידי ביטוי בכתמים אדומים בזרועות ובידיים ולאחרונה אני חוששת שזה מתפשט לבטן ולרגליים. אני בריאה חוץ מזה ולא אוהבת לקחת תרופות או משחות. הגעתי אליך בניסיון למצוא טיפול טבעי לבעיה.


תשובה


יחסי הגומלין בין מערכת החיסון לילפת שטוחה

הסיבות למחלת העור ילפת שטוחה לא ברורות ומשערים כי תגובה לא תקינה של מערכת החיסון גורמת לבעיה. בגישת הרפואה הנטורופתית אנו מנסים לחפש את הסיבות לאותו שיבוש של מערכת חיסון ברובד עמוק יותר. היום אנו מבינים, גם מניסיון קליני ארוך, כי מעבר לתפקוד תקין של מערכת החיסון, חשוב לסייע לגוף בהפחתת רעלנות, שיפור תפקודי ספיגה במעיים, חיזוק פעולות מטבוליות ועוד. הצלחות טיפוליות רבות היו על בסיס טיפול משולב באותם גורמים כאשר המטרה המרכזית היתה החזרת מערכת החיסון לפעילות תקינה.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


כיצד תזונה נכונה משפיעה על ילפת שטוחה

לתזונה יש השפעה דרמטית על בריאותנו. תזונה לקויה לאורך שנים עלולה לגרום למערכות רבות לצאת מאיזון. ידוע כיום כי רכיבים אלרגניים מסויימים עלולים לגרום למערכת העיכול והחיסון לפעול בצורה לא תקינה. גם ללחצים וסטרס יש משקל בהתפתחות המחלה. למרבה המזל אלו דברים שניתן לשנות בצורה פשוטה וקלה יחסית. מהניסיון הקליני שלי אני יכולה להגיד לך כי תזונה היפואלרגנית ואנטי דלקתית ישירה מסייעת באופן דרמטי בטיפול מוצלח בילפת שטוחה. תזונה נכונה מפחיתה עומס משמעותי על מערכת החיסון ובכך מאפשרת לה לתפקד בצורה תקינה.


רכיבים אנטי דלקתיים והיפואלרגניים לטיפול מוצלח בילפת שטוחה

המגמה המרכזית בטיפול טבעי בילפת שטוחה היא התאמה מאוזנת של תזונה נכונה וצמחי מרפא על מנת לצרוך כמויות גבוהות ככל האפשר של רכיבים אנטי דלקתיים מצד אחד והפחתת צריכת רכיבים אלרגניים מצד שני. תכנית טיפול הכוללת תזונה נכונה ושימוש מותאם של צמחי מרפא הם שילוב מנצח המספק מענה טבעי לבעייה וללא תופעות לוואי. מעבר לכך, הטיפול הטבעי מספק מענה יסודי מאוד לבעיה ובכך מפחית את סיכויי חזרת המחלה.


צמחי מרפא לטיפול טבעי בילפת שטוחה

הטיפול הנטורופתי מורכב מתכנית תזונתית והתאמת פורמולת צמחי מרפא אשר תפקידם המרכזי הוא לסייע בצורה מהירה לשיפור סימפטומטי וכן לסייע לחיזוק ואיזון מערכת החיסון מצד שני. צמחי המרפא פועלים בצורה יעילה בפינוי רעלנות מהגוף, גורם חשוב ביותר בתהליך ההחלמה מילפת שטוחה.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול טבעי בילפת שטוחה כולל בין השאר:


תזונה נכונה:

עשירה במרכיבים היפואלרגניים, בעלת פעילות אנטי דלקתית ישירה, שיקום ואיזון מערכת החיסון, שיפור פעולות ספיגה, סיוע בפינוי רעלנים מואץ מהגוף.


צמחי מרפא:

בעלי פעילות אנטי דלקתית חזקה, סיוע וחיזוק מע' החיסון, סיוע בפינוי עודפי רעלים מהגוף.