ילפת שטוחה בפה


לחצו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס


שאלה

יש לי ילד בן 22 שסובל כבר כמעט שנה ממחלה שנקראת ילפת שטוחה בפה (ליכן פלנוס). יש לו פצעים שבאים והולכים אבל זה מציק לו וכואב לו כשהוא אוכל. הוא מקבל טיפול סטרואידי שעוזר לזמן קצר ושוב חוזר חלילה. גם ככה הבן שלי הוא מאוד רזה, עכשיו הוא רזה עוד יותר בגלל הפצעים בפה. הרופא אמר שיכול להיות שיקח זמן עד שזה יעבור אבל אני חסרת סבלנות כי הוא יורד במשקל כל פעם שיש התקפה של הפצעים בפה כי הם מציקים מאוד וקשה לו לאכול. אנא עצתך האם ניתן לטפל בילפת שטוחה בעוד דרכים?


תשובה


טיפול נטורופתי בילפת שטוחה בפה

ילפת שטוחה (ליכן פלנוס), כאשר היא מופיעה בפה היא אכן יכולה לגרום לכאב ולסבל. בהחלט ניתן לטפל במחלה בדרכים אחרות מאשר שימוש בסטרואידים. יתרה מזאת, הכלים והדרכים בהם מטפלים בבעיה נטולי תופעות לוואי. אנו יודעים כי בגלל פעילות לא תקינה של מע' החיסון היא למעשה יוצרת בעצמה תהליך דלקתי שמוביל לפצעים האופיניים למחלה. הטיפול הנטורופתי בילפת שטוחה הוא פשוט למדי ועם הצלחות קליניות משמעותיות. אנו מתמקדים באיתור שורש הבעיה אשר הובילה לחולשה החיסונית ופותרים אותה מהיסוד. פעולה זו מובילה לאיזון מערכת החיסון וכתוצאה מידית - החלמה טבעית של פצעי הליכן פלנוס.


טיפול נטורופתי לליכן פלנוסלילך נהרי - מומחית לליכן פלנוס


רוצה שנחזור אליך לייעוץ?

* שדות חובה


תזונה היפואלרגנית כמפתח לריפוי מוצלח של ילפת שטוחה בפה

בתהליך הטיפולי אחת הפעולות המרכזיות היא איתור של רכיבים תזונתיים אלרגניים אשר עשויים לשבש את פעילות מערכת החיסון. אלרגנים אלו, במהלך שנים, יוצרים עומס תפקודי על מערכת החיסון אשר בסופו של דבר מגיבה באופן פעולה משובש הבא לידי ביטוי בליכן פלנוס. מעבר לחשיבות בסילוק הרכיבים האלרגניים, יש חשיבות גבוהה בהגברת הצריכה של מזונות אנטי דלקתיים המסייעים לריפוי מזורז של פצעי הליכן פלנוס. תכנית הטיפול נבנית תוך התייחסות להיבטים אלרגניים ואנטי דלקתיים ובהתאמה לאורח החיים של המטופל.


פעילות כבד תקינה ותרומתה לריפוי ילפת שטוחה בפה

הכבד הוא איבר פינוי הפסולת והרעלים העיקרי בגוף. כאשר הכבד נמצא בעומס יתר מצטברים רעלנים שונים בגוף אשר תורמים להחלשה של מערכת החיסון. כחלק מהתכנית הטיפולית אנו מתמקדים בהאצת פינוי רעלים מהגוף על מנת לסייע בשיקום וחיזוק פעילות הכבד ושאר איברי פינוי הרעלים ובכך לאפשר למערכת החיסון לתפקד בצורה היעילה ביותר.


צמחי מרפא אנטי דלקתיים ואנטי אלרגיים

ישנם מספר צמחי מרפא מוכרים ביכולתם האנטי דלקתית וכן בפעילות האנטי אלרגית שלהם. צמחים אלו יכולים לסייע רבות בזירוז החלמת פצעי הליכן פלנוס תוך חיזוק התגובה החיסונית. במסגרת תכנית הטיפול מותאמת למטופלים פורמולת צמחי מרפא להשגת יעילות מקסימלית.


התקשרו לעוד מידע על הטיפול הנטורופתי בליכן פלנוס
1-700-700-329


לסיכום, טיפול נטורופתי בילפת שטוחה בפה כולל:


תכנית תזונתית:

חיזוק חיסוני כללי, סילוק גורמים אלרגניים מהמזון, פעילות אנטי דלקתית, זירוז פינוי רעלים מהגוף, שיפור פעולות עיכול כגון ספיגה, הרגעת מערכת העצבים, איזון רמות סטרס ועוד..


פורמולת צמחי מרפא:

סיוע בפינוי רעלים מואץ, חיזוק התגובה החיסונית, פעילות אנטי אלרגית ואנטי דלקתית מוגברת.