טיפול טבעי להתקף גאוט - קטע וידאו

 


גאוט זו דלקת מפרקים שנגרמת בעקבות שקיעה של חומצה אורית במפרקים. השקיעה של החומצה האורית מתגבש, גורמת לגבישים, הגבישים מגרים את האיזור, גורמים לדלקת מאוד מאוד חריפה. כל המצב הזה גורם לסימפטומים מאוד מסויימים כשהנפוץ ביותר זו אותה תחושת כאב חד ביותר בבוהן הרגל. רוב האנשים שחוו התקפה של גאוט יחוו את הסימפטום הראשוני כמצב של כאב חד מאוד בבוהן ובמצב זה, ברוב המקרים, הם ירוצו למיון מכיוון שהכאב הוא מאוד מאוד חד ובלתי נסבל.


הטיפול הנטורופתי מאוד יעיל גם בזמן אקוטי וכן במניעה וריפוי גאוט מהשורש

מה הטיפול הנטורופתי יכול להציע בזמן התקף גאוט. לטיפול הנטורופתי יש כלים להתמודד עם המצב הזה בצורה מאוד יעילה. במצב כזה צריך, במסגרת טיפול, ובמסגרת ליווי, לעבור לתזונה ניקוי מאוד משמעותית דלת חלבון ובנוסף להתאים לאותו מטופל צמחי מרפא עם יכולת פינוי מאוד גבוהה, עם יכולת אנטי דלקתית מאוד גבוהה כדי לפנות את שארי הדלקת את עודף החומצה האורית ולהרגיע את המצב. בשלב הבא לאחר שהתקף הגאוט עובר, אפשר לעבור לתזונה יותר מאוזנת, לפורמולת צמחי מרפא שמטרתה למנוע את ההתקף הבא ולמנוע את העלייה של החומצה האורית בדם ולפתור את הבעיה מהשורש.


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית