חיזוק זיקפה עם צמחי מרפא

 

שאלה
לפני כחודשיים התחלתי להרגיש שאני לא כתמול שלשום מבחינה מינית, הכוונה הזיקפה לא היתה כמו שהייתי רגיל. אני די מבואס מהעניין וחבר שלי המליץ לי לבדוק לקחת צמח מרפא קוריאני או משהו דומה שאומרים עושה פלאים בחיזוק זיקפה חלשה. רציתי לשאול האם את מכירה את הצמח הזה ואם כן האם הוא באמת יכול לעזור בחיזוק זיקפה ואיך הוא עושה את זה. כמו כן אודה לך לגבי איך משתמשים באכילה? ותוך כמה זמן אפשר להרגיש תוצאות? שכחתי להגיד שניסיתי לקחת גת גם כי שמעתי שהוא יכול לעזור אבל האמת לא עשה לי כלום חוץ מטעם מר נורא בפה.

 

תשובה

ראשית חיזוק זיקפה עם צמחי מרפא היא דרך יעילה, בטוחה ומוכחת בעלת הצלחות רבות. זיקפה חלשה או העדר זיקפה כלל היא אחת מהתופעות השכיחות ביותר בקרב גברים בעולם המערבי. הסיבות לכך הם בעיקר בשני היבטים: גופני ונפשי. מבחינה גופנית, עודף משקל, מצב של טרשת עורקים, השמנת יתר, חולשה גופנית כללית או חוסר זרימת דם לאיבר המין יכולה לגרום לזיקפה חלשה או כלל לא. מבחינה נפשית, לחץ מתמשך, מצב רוח ירוד, חוסר אנרגיה ועייפות גם הם בעלי משקל מכריע ביכולת להגיע לזיקפה תקינה. שתי בעיות מרכזיות אלו נובעות בעיקר מאורח חיים לקוי ולכן ניתן גם לטפל בהם באופן פשוט יחסית.


ג'ינסנג קוריאני נחשב לצמח מרפא חשוב לחיזוק זיקפה

הצמח עליו שמעת הוא קרוב לוודאי הג'ינסנג הקוריאני שאכן הוא אחד מצמחי המרפא החזקים והיעילים ביותר להגברת אנרגיה, שיפור מצב רוח, הגברת זרימת דם לאיבר המין, איזון מערכת העצבים ועוד. זהו אמנם צמח יקר יחסית אבל הוא שווה את המחיר שלו מאחר הוא פועל באופן טבעי מלא וללא תופעות לוואי, למעט אם אתה סובל מלחץ דם גבוה אז צריך להתאים לך משהו אישית. עיקר היכולת בצמח הוא לעורר ולחזק כוח ואון גברי.
לחץ כאן לקריאת תקציר מחקר על יעילות הג'ינסנג הקוריאני בחיזוק זיקפה

צמחי מרפא נמצאו יעילים ביותר לטיפול בבעיות און גברי וחיזוק זיקפה

מעבר לג'ינסנג הקוריאני ישנם צמחי מרפא נוספים אשר יעילים לחיזוק זיקפה וניתן לציין, בין השאר, את הגוארנה הנחשב כצמח ממריץ ומעורר, רוזמרין אשר מצויין להזרמת דם, גי'נג'ר ועוד. היתרון של צמחי המרפא הוא באופן פעולתם העדינה אך הישירה על המערכות השונות בגוף ובדרך כוללנית ורחבה. צמחי המרפא לא רק שפועלים לחיזוק הזיקפה אלא גם עוזרים לחיזוק חיסוני, הפחתת כולסטרול בדם, הפחתת מתחים ואיזון עצבי. אופן הלקיחה של צמחי מרפא הוא בצורה הנוזלית שלהם. הכוונה היא למיצוי מרוכז של החומרים הפעילים של כל צמח מה שמבטיח שתקבל מקסימום אפקט של הצמחים. הפעולה של צמחי המרפא היא יחסית מהירה ובמינונים מסויימים אתה תרגיש הבדלים כבר אחרי שימוש קצר של כמה ימים. בנוסף לצמחי המרפא גם לתזונה יש תפקיד חשוב אשר יכול לתרום רבות לפתרון הבעיה. תזונה נכונה מסייעת גם היא להפחתת לחץ נפשי, הגברת זרימת דם לאיבר המין, שיפור מצב רוח והגברת אנרגיה. השילוב של צמחי המרפא עם התזונה הוא שילוב מנצח אשר הוכיח את עצמו פעם אחר פעם בחיזוק און גברי ובדרך טבעית ופשוטה.


לסיכום, חיזוק זיקפה עם צמחי מרפא כולל

צמחי מרפא: הגברת אנרגיה, הגברת זרימת דם לאיבר המין, המרצה כללית, שיפור מצב רוח, חיזוק גופני
תזונה: המרצה כללית, הפחתת כולסטרול ועוד משקל, הרגעה, הגברת זרימת דם, חיזוק חיסוני וגופני