זיקפה חלשה בגיל 50

 

שאלה
חגגתי לא מזמן את גיל 50 ולצערי אחת מ"תופעות הלוואי" של הגיל היתה ירידה משמעותית בחשק המיני וכן בזיקפה חלשה שלא מאפשרת לי ליהנות מיחסי מין תקינים ולא משנה מה ניסיתי כדי לשפר את המצב. ניסיתי לאכול כמה ימים שקדים יבשים כי הבנתי שזה יכול לעזור אבל לא הרגשתי שינוי משמעותי. אני לא רוצה כרגע להתחיל לקחת כדורים כמו ויאגרה או דומה לו ומאוד רוצה לנסות לפתור את הבעיה לבד. לשאלתך אני סובל מעודף משקל קל, לא פעיל גופנית. אני בעבודה שלא כל כך אוהב והאמת בזמן האחרון יש לחץ גדול מאוד במשפחה עקב אירוע אישי חריג שמבקש לא להרחיב לגביו. מה את בעצם מציעה על מנת אוכל לחזק את הזיקפה ולחזק את החשק המיני ואת האון הגברי כמו שקוראים לזה עכשיו.

 

תשובה

אני מקבלת פניות רבות מגברים בגילאי 50 וכולם, כמוך, פחות או יותר, מדווחים על תופעות כמו העדר חשק מיני, זיקפה חלשה ולא תקינה, עייפות וכו.. מהמטופלים המגיעים אלי עולה דבר אחד ברור. הסיבה לכל הצרות האלו ובמיוחד לזיקפה חלשה הוא אורח חיים לקוי. המתח והסטרס, התזונה הלקוייה וחוסר בפעילות גופנית הם הסיבות המרכזיות למרבית בעיות הגברים הקשורות למין. על פניו הכול נשמע פשוט וקל.. אבל כדי באמת לפתור את הבעיה מה שנדרש ממך הוא דבר אחד ויחיד, התגייסות ורצון. אם תחליט שאתה רוצה להחזיר לעצמך את ההנאה מחיי המין אתה תוכל לעשות את זה ובפרק זמן קצר יחסית. יש פתרונות טבעיים מאוד יעילים לבעיות הקשורות לאון גברי ולבעיות זיקפה.


שילוב של תזונה וצמחי מרפא נמצאו הכי יעילים לחיזוק זיקפה בזמן קצר

התרומה של תזונה נכונה וצמחי מרפא נותנים תוצאות בתוך פרק זמן קצר יחסית וביעילות גבוהה. יש צורך להתאים לך תזונה שתחזק את הגוף ותעלה מהר את רמות האנרגיה ומצב הרוח. כמו כן, לטווח יותר ארוך תפקיד התזונה הוא מרכזי ביותר בעניין הפחתת עודף המשקל שיש לך. לצד התזונה צמחי המרפא תורמים רבות במיוחד ברמה האקוטית והמיידית על ידי חיזוק ושיפור זרימת דם לאיבר המין, הגברת אנרגיה מהירה, שיפור חשק מיני, הגברת מצב רוח ועוד. בצורה הפעילות הזו של הצמחים הם דווקא די דומים לפעולה של ויאגרה אולם ללא תופעות לוואי מסוכנות. אני יכולה לספר לך על צמח מרפא אחד דוגמא הנקרא ג'ינסנג קוריאני אשר נחקר רבות ונמצא יעיל בדיוק לבעיות און גברי כמו שציינת: זיקפה חלשה, עייפות וכו'. בנוסף יש צמחי מרםא כגון רוזמרין, גלנגה, גוארנה ועוד הנחשבים לצמחים ממריצים ומעוררים, מזרימי דם, משפרים מצב רוח ומגבירים אנרגיה. השילב של צמחי מרפא עם תזונה נכונה ואף פעילות גופנית הוכיח את עצמו במקרים רבים של זיקפה חלשה.


לסיכום, טיפול לזיקפה חלשה בגיל 50 כולל

צמחי מרפא: חיזוק זרימת דם לאיבר המין, הגברת אנרגיה מיידית, חיזוק גופני, שיפור מצב רוח
תזונה נכונה: שיפור חשק מיני, חיזוק זרימת דם לאיבר המין, הפחתת משקל, הגברת אנרגיה, שיפור מצב רוח, חיזוק גופני .