הרפס*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

115.50 ₪

זמינות: חסר במלאי

הרפס מתייחס לקבוצה של וירוסים הגורמים למחלות שונות. הסוג הנפוץ ביותר הוא הרפס סימפלקס המופיע בד"כ באזור השפתיים בצורת שלפוחית. זהו גם השלב המדבק ביותר של ההרפס. השלפוחית מלאה בווירוסים פעילים. הרפס יכול לבוא לידי ביטוי גם כמחלת מין וסוג נוסף של הרפס הוא שלבקת חוגרת היכולה להתפרץ במקומות שונים ולגרום לכאבים חזקים. בראייה נטורופתית מערכת חיסון חלשה עלולה לאפשר לווירוסים שונים להפוך לפעילים במצבי הרפס שונים.


תזונה לחיזוק חיסוני
חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - צמחים לחליטה+המלצות תזונה לחיזוק חיסוני

בגישה הנטורופתית שילוב של תזונה נכונה ומאוזנת, לצד צמחים, יכול לסייע לשיפור היעילות של הצמחים ובצורה ספציפית תזונה נכונה יכולה לסייע רבות לחיזוק מערכת החיסון מצד אחד ומניעת החלשתה מאידך, בין השאר, על ידי:

חיזוק התגובה החיסונית
הפחתת תהליכים דלקתיים
צריכה מוגברת של נוגדי חימצון
סיוע בשיפור זרימת דם
סיוע בחיזוק והעלאת אנרגיה


תזונה נכונה לחיזוק חיסוניתכנית תזונה לחיזוק מערכת החיסון

   מחיר באתר: 127.50 ₪

מידע אודות הצמחים**

אסטרגלוס | Astragalus membranaceus
זהו צמח מרפא עדין הנמצא בשימוש נרחב ברפואת צמחים מודרנית. מקורו של האסטרגלוס מהרפואה הסינית, שם הוא מוגדר כמחזק טחול וריאות. ברפואה הסינית נמצא בשימוש מאות שנים. ישנם אלפי סוגי קדד אשר מרביתם, המשמשים לרפואת צמחים, גדלים במזרח הרחוק. אסטרגלוס נחשב כצמח עדין המתאים לשימוש ארוך טווח. ברפואת צמחים מודרנית עושים שימוש בשורשי האסטרגלוס. בראייה סינית האסטרגלוס מחזק צ'י המגן ואת צ'י הריאות. אסטרגלוס מכיל פנולים פשוטים תרכובות פלבנואדיות, מינרלים כגון אשלגן וסידן.

אכינצאה | Echinacea spp
מקור האכינצאה מדרום אמריקה. האינדיאנים השתמשו בצמח לטיפול בהכשות נחשים, עקרבים ומיני זוחלים אחרים. ‏האכינצאה הוא אחד הצמחים הנחקרים ביותר ושימושו נרחב ברפואת צמחים מודרנית.‏ האכינצאה נחשב כצמח אנטי ספטי (מחטא), אנטי ויראלי, אנטי ‏פטרייתי (פנימי וחיצוני) ובעל פעילות תומכת וממריצה. זהו צמח הטוב לשימוש מקומי אקוטי.

טימין | Thymus vulgaris
טימין, או בת קורנית בעברית, מכיל שמנים ארומטיים ולכן פעילותו מחממת, זהו צמח הנמצא בשימוש רפואי עממי זמן רב מאוד. טעמו מעט מתקתק, מעט חריף ומריר, לטימין שמנים אתריים חזקים והוא נחשב כצמח חם ויבש ברפואה הסינית. ברפואת צמחים מודרנית עושים שימוש בעלי הטימין ובפרחים.

ציפורני החתול | Uncaria tomentosa
אונה דה גטו הוא שיח מטפס הנמצא בשימוש רפואי עממי מאות שנים. נעשו מחקרים רבים על ציפורני החתול. רוב המחקרים נעשו על השורש, שם הריכוז הגבוה ‏ביותר באלקלואידים.‏ לרמה הגבוהה של האלקלואידים מוכרת השפעה אנטי ויראלית, אנטי ‏דלקתית. ציפורני חתול מכילים כמות גבוהה של פלאבנואידים שהם נוגדי חימצון רבי עוצמה. זהו צמח הנמצא בשימוש מגוון ברפואת צמחים מודרנית ועיקר השימוש הוא בקליפת השורש והגזע.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


תזונה נכונה לחיזוק חיסוניתכנית תזונה לחיזוק מערכת החיסון

   מחיר באתר: 127.50 ₪

הרכב הצמחים בפורמולה:
תמצית אסטרגלוס (Astragalus membranaceus)
תמצית אכינצאה (Echinacea angustifolia)
תמצית אונקריה (Uncaria tomentosa)
תמצית טימין (Thymus vulgaris)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור


תקני ניהול איכות