הדרך הקלה לחיזוק און גברי

 

שאלה
שלום, אני בן 53 ובתקופה האחרונה אני מרגיש ירידה משמעותית באון הגברי וזה כולל זיקפה חלשה וחוסר חשק מיני. אני חסר אנרגיה ועייף. אני עובד בתפקיד בכיר ויש לחץ בעבודה שאני יודע שיכול להיות משפיע גם כן. אין לי בעיות בריאותיות משמעותיות למעט עודף משקל. השתמשתי בויאגרה פעם פעמיים וזה עוזר באמת אבל ההרגשה הכללית שלי לא משהו והכדורים לא עוזרים לזה. בחיפוש באינטרנט קראתי שיש דרך קלה לחיזוק און גברי והיא על ידי צמחי מרפא. אודה לך מאוד אם תוכלי להמליץ לי על צמח וכיצד להשתמש בו בעיקר אני מאוד אשמח אם ניתן יהיה להעלות את המצב רוח והחשק שאני מאמין יעזרו אחרי זה לשאר הדברים.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

אתה בהחלט נוגע בדיוק במרכז הבעיה ממנה אתה סובל. תחושת העייפות וחוסר החשק שלך הם הגורמים לירידה באון הגברי והם גם עלולים לגרום לבעיות גופניות נוספות. הלחץ בעבודה, עליו אתה מספר, הוא האויב מספר אחת שלך! לחץ וסטרס מתמשכים נמצאו כגורמי רקע משמעותיים לבעיות און גברי. סטרס ממושך גם שוחק את מנגנוני ההגנה של הגוף ומוריד את התגובה החיסונית כך שאתה חשוף יותר למחלות, לעייפות, לחוסר איזון של מערכת העצבים ועוד ולכן אתה מרגיש חסר אנרגיה ובמצב רוח ירוד. יש דרך קלה לחיזוק און גברי אבל אתה צריך להתמיד בה. המטרה שלך במצב הנוכחי היא לחזק את הגוף כדי שתוכל לעמוד בלחץ אבל מצד שני להוריד את הלחץ כמה שאפשר, לאזן את מערכת העצבים, להרגיע, לשפר מצב רוח וכו' ובעקבות כך לשפר את החשק למין ואת יכולת הביצוע. כל אלו ניתן להשיג באמצעים פשוטים המשלבים, כמו שציינת, צמחי מרפא, תזונה וקצת פעילות גופנית.


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברישילוב של צמחי מרפא ותזונה מביא לתוצאות משמעותיות בחיזוק און גברי

צמח המרפא המפורסם ביותר לחיזוק און גברי הוא הג'ינסנג הקוריאני. זהו צמח הנמצא בשימוש זמן רב ועם תוצאות טובות מאוד. נעשו עליו כמה מחקרים שמצאו שהוא אכן יעיל בתרומתו אשר כוללת שיפור זיקפה, הגברת אנרגיה, שיפור מצב רוח - בדיוק הדברים שאתה צריך כרגע. בנוסף לג'ינסנג יש צמחים נוספים כגון הרוזמרין, גלנגה, ליקוריץ ועוד אשר פעולתם היא בתחום הגברת זרימת הדם לאיבר המין, המרצה כללית של הגוף, הגברת אנרגיה ושיפור מצב רוח. את הצמחים צריך להתאים לך ולשלב אותם ספציפית בפורמולה עבורך. מעבר לצמחי המרפא אני מאוד ממליצה לך לעשות גם שינויים בתזונה שלך. משאלתך עולה כי יש לך עודף משקל שהוא מרמז על תזונה לא אופטימלית. לתזונה השפעה עצומה על החשק והיכולת המינית. כשאתה מכניס לגוף במשך שנים ארוכות מזון רע הגוף שלך נלחם כדי לפנות את הרכיבים הבעייתים, השומן המצטבר בעורקים גורם להם להיות צרים יותר מה שמאט את זרימת הדם במיוחד לאזור איבר המין. תזונה טובה גם משפרת מאוד את האנרגיה ואת מצב הרוח ומחזקת את החשק המיני. כאשר אתה רענן, מלא חיוניות יחזור לך האון הגברי באופן טבעי.


לסיכום, הדרך הקלה לחיזוק און גברי כוללת:

צמחי מרפא: משפרים זיקפה, מחזקים אנרגיה ומצב רוח, מגבירים זרימת דם, מחזקים את הגוף, מרגיעים ומורידים סטרס.
תזונה נכונה: מחזקת ומגבירה את עמידות הגוף ללחצים, מגבירה אנרגיה וחשק מיני, מאזנת את מערכת העצבים.