הגברת און גברי

 

שאלה
אני בן 55 ולצערי אני חש בתקופה האחרונה ירידה חדה בחשק המיני ובאון - קרי זקפה חלשה עד בכלל לא. חיפשתי כל מיני שיטות להגברת און גברי באינטרנט ומצאתי את הכתבה שלך על צמחי מרפא ותזונה שיכולים לעזור בחיזוק האון. האמת די הופתעתי כי הייתי בטוח שזה עניין שרק עם תרופות כמו ויאגרה אפשר להתגבר עליו. רציתי לשאול האם באמת צמחי מרפא יכולם לעזור בהגברת און גברי ואם כן באיזה דרך הם עושים זאת? כמו כן מה הקשר לתזונה וכיצד היא יכולה לשפר את האון הגברי?


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


תשובה

און גברי ואינאונות הם הבעיה השכיחה ביותר בקרב גברים מבוגרים. לרוב, אצל גברים אחרי גיל 50, הגורמים המרכזיים לחוסר און גברי הם ברמה הגופנית הבאים לידי ביטוי בזרימת דם חלשה, חוסר יכולת עקב כך להגיע לזיקפה ולשמור עליה, וכן היבטים פסיכולגיים הנובעים לרוב מלחץ וסטרס מתמשך. בנוסף, יתכן כי ישנה גם ירידה בהורמונים בגיל הזה מה שמוסיף לתמונה הכללית של חוסר יכולת וחוסר חשק מיני. מבחינה גופנית הבעיה המרכזית היא לרוב טרשת עורקים הנגרמת כתוצאה מכולסטרול גבוה.. בתהליך הטרשתי העורקים מאבדים מעוביים הטבעי וזרימת הדם נחלשת בצורה משמעותית במיוחד לאיבר המין. סטרס מתמשך גורם למצב של עייפות, מצב רוח ירוד, חולשה גופנית וחיסונית אשר יחדיו מקשים מאוד על שמירה על חשק מיני.. למי יש כוח למין כשהראש מוטרד באלף ואחד דברים אחרים והעייפות קשה מנשוא? אלו הם בגדול מאוד הסיבות.


לצמחי מרפא ותזונה יכולת טבעית יעילה ביותר בהגברת און גברי


חיזוק און גבריתזונה לחיזוק און גברי


הבשורה המשמחת היא שניתן להגביר און גברי בדרכים טבעיות עם צמחי מרפא ובעזרת תזונה נכונה. צמחי מרפא מסויימים כגון הג'ינסנג הקוריאני, רוזמרין, סכיסנדרה ועוד בעלי יכולת רחבה לטפל בכמה מישורים: הזרמת דם מוגברת לאיבר המין, חיזוק גופני כללי, הרגעה והגברת אנרגיה ומצב רוח, חיזוק חיסוני ועוד. פעולות אלו מתרחשות יחסית די מהר והאפקט שלהם בהגברת און גברי הוא בפרק זמן קצר יחסית. התזונה חשובה על מנת לטפל בעניין רמות השומנים בדם מצד אחד ומצד שני גם לחזק זרימת דם, להרגיע, לשפר רמות אנרגיה ומצב רוח. כשתרגיש ערני ומלא כוחות גם הזיקפה שלך תהיה תקינה וגם האון הגברי שלך יתפקד כמו שצריך. נדאג לשלוח לך המלצות תזונתיות להגברת און גברי, נסה לבצעם במשך כחודש. זו תזונה לא קשה במיוחד ותוכל לעמוד בה. במקביל אני מאוד ממליצה לך לנסות לבדוק איך אתה מוריד קצת עומס ולחץ בחיים שלך.. צא להליכות או ריצה קלה מתונה כמה פעמים בשבוע. הפעילות הגופנית תעזור לך גם כן. מניסוני השילוב המנצח הוא תזונה וצמחי מרפא.


לסיכום, הגברת און גברי בדרך טבעית כולל

צמחי מרפא: חיזוק זרימת דם לאיבר המין, הגברת מרץ ואנרגיה, שיפור מצב רוח, הרגעה וחיזוק חשק מיני
תזונה: סיוע בהפחתת רמות שומנים בדם, חיזוק זרימת דם, הרגעה, שיפור מצב רוח והגברת אנרגיה
פעילות גופנית: חיזוק בטחון עצמי, העלאת כושר גופני, שיפור זרימת דם כללית