דרכים טבעיות להפטר מהליקובקטר פילורי - קטע וידאו

 


דרכים טבעיות להיפטר מהליקובקטר פילורי

הליקובקטר פילורי הוא חיידק המשגשג על דופן רירית הקיבה ועלול להוביל למצבי דלקת - גסטריטיס. שכיחות החיידק עולה ככל שאנו מתבגרים ומשערים כי הוא נמצא אצל אחוז גבוה מאוד של מבוגרים מעל גיל 50. בגישה הנטורופתית חיידק הליקובקטר הוא תסמין המעיד על בעיה במערכת העיכול לצד חולשה חיסונית. ברוב המקרים אורח חיים הכולל תזונה לקויה ו/או סטרס גבוה או כרוני עומדים ברקע לשגשוג החיידק.


יעילות צמחי מרפא להליקובקטר פילורי

צמחי מרפא אנטי דלקתיים, בעלי פעילות משקמת ומגנה על רירית הקיבה. לצמחים יכולת לפעילות אנטי חיידקית ישירה לצד הגנה על רירית הקיבה על ידי ציפוייה בחומרים מסככים. כמו כן פועלים הצמחים להרגעה כללית והפחתת סטרס וכן חיזוק תגובה חיסונית מקומית וכללית. פורמולת הצמחים מותאמת בצורה אישית לצרכי המטופל תוך התייחסות להתוויות נגד אם יש צורך.


טיפול טבעי להליקובקטרטיפול נטורופתי להליקובקטר


טיפול משולב

חומציות גבוהה, חולשה חיסונית, בעיות רקע במערכת העיכול, מתח גבוה או מתמשך - הם מהגורמים המרכזיים לשגשוג הליקובקטר פילורי בקיבה והתפתחות דלקת. הטיפול הנטורופתי משלב תכנית תזונה מותאמת, הפחתת סטרס ושימוש ספציפי בצמחי מרפא במטרה לצמצם את אזורי המחייה של החיידק ובמקביל לטפל בסיבות היסודיות - על ידי איזון מחודש של מיצי העיכול וחומציות הקיבה, חיזוק חיסוני, שיקום רירית הקיבה, חיזוק כללי של מערכת העיכול ועוד.


מקבץ סיפורי החלמה


הליקובקטר פילורי וגסטריטיס

הליקובקטר פילורי ודלקת בקיבה

הליקובקטר פילורי, נפיחות וגזים

הליקובקטר פילורי, עצירות וכאבי בטן

הליקובקטר פילורי וצרבות קשות

צרבות כרוניות וגוש תקוע בגרון

צרבות ועודף משקל

צרבות קשות, עצירות וגזים

צרבת, דקירות בחזה ובחילות

אולקוס, חרדות

אולקוס, כיב קיבה

אולקוס, עודף משקל

אולקוס ועצירות

גסטריטיס וגזים

הליקובקטר פילורי, גסטריטיס ובקע סרעפתי,

גסטריטיס, חרדה


אודות לילך נהרי ND | נטורופתית מוסמכת

מטפלת בקליניקה פרטית מזה כ-20 שנים. מתמחה בטיפול בדרכי עיכול עליונות, תסמונת מטבולית, הורמונלי ועוד. בוגרת בית הספר לרפואה משלימה קמפוס תל אביב בנטורופתיה. הרבליסטית מוסמכת [טיפול בצמחי מרפא] וכן מוסמכת בביופידבק שלב ב' [ניהול והפחתת סטרס]. משך כ-10 שנים מרצה בכירה במכללת רידמן לרפואה משלימה וכן במגמת נטורופתיה בבית הספר לרפואה משלימה במכון וינגייט


לילך נהרי - נטורופתית מוסמכתלילך נהרי נטורופתית מומחית


אולי יעניין אותך גם..