דיאטת ניקוי רעלים עם צמחי מרפא

 

שאלה
התחלתי דיאטת ניקוי רעלים לפני כשבוע כאשר בנוסף אני משלבת צמחי מרפא שעוזרים לי בתהליך ניקוי רעלים עצמו. יש לי בעיה עם דיאטת ניקוי הרעלים ואני די מתקשה לעמוד בה ורציתי לשאול האם אני יכולה לוותר על הדיאטה ולהמשיך את תהליך ניקוי הרעלים רק עם צמחי המרפא? או לחילופין האם יש דיאטת ניקוי רעלים יותר מתונה שאוכל להחליף אותה עם זו שיש לי ושאוכל לעשות אותה בלי קושי? חשוב לי לציין כי הסיבה שהחלטתי לעשות ניקוי רעלים היא בעיקר מאחר והבנתי שהיא טובה מאוד לבריאות כללית וגם עוזרת לרדת במשקל. מאחר והדיאטה עצמה, כאמור, קשה לי, החלטתי לוותר על החלק של ירידה במשקל ואני מקווה שצמחי המרפא יוכלו לעזור לי בתהליך ניקוי הרעלים לפחות.


צמחי מרפא לניקוי רעלם מהגוףצמחי מרפא לניקוי רעלים מהגוף


תשובה

דיאטת ניקוי רעלים היא דרך אחת לביצוע ניקוי רעלים מהגוף. מעבר לכך ישנם כל כך הרבה סוגי דיאטות ולא ציינת איזה בדיוק את עושה ולכן די קשה להבין איפה הקושי שלך. כמובן שביצוע ניקוי רעלים מהגוף המשלב גם תזונה וגם צמחי מרפא ישיג תוצאות טובות יותר אולם זו גם הסיבה מדוע חשוב להתאים דיאטת ניקוי רעלים עם מישהו שמבין היטב בתזונה ויותר חשוב מבין איפה הקשיים שלך על מנת שניתן יהיה להתאים לך דיאטת ניקוי רעלים שתוכלי לעמוד בה בהצלחה. כמובן שצמחי המרפא יעשו את עבודתם בניקוי רעלים מהגוף, אולם אני ממליצה לך בכל זאת לנסות לאזן את התזונה שלך לצד צמחי המרפא ולשם כך אני אדאג שישלחו לך תפריט תזונתי לניקוי רעלים שהוא גם יותר מתון מצד אחד וגם קל יותר לביצוע מצד שני. יחד עם זאת זו דיאטת ניקוי רעלים לכל דבר וגם שם יהיו פריטי תזונה שתצטרכי להימנע מהם או לצמצם אותם ככל האפשר. כמובן תוכלי בכל עת ליצור איתנו קשר לשאלות והתאמות נוספות של התפריט עד למצב בו תוכלי לבצעו באופן מלא וללא בעיות.


צמחי מרפא נמצאו יעילים ביותר בשיקום הכבד וניקוי רעלים מהגוף

במקביל הקפידי להמשיך ולקחת את צמחי המרפא כי הם יתרמו רבות לא רק לניקוי רעלים מהגוף שלך אלא גם לחיזוק מערכות אחרות בגופך כמו מערכת העיכול דבר שיסייע בידך גם בדיאטת ניקוי הרעלים עצמה וגם בתהליך הירידה במשקל. יתרונם של צמחי המרפא בתהליכי ניקוי רעלים הוא בכך שהם פועלים ישירות לפינוי וסילוק רעלנים מהכבד ומהגוף כולו. צמחי המרפא מגבירים פעולות הפרשה של מיצי מרה ומסייעים מאוד לשיקומו ובנייתו מחדש של הכבד. צמחי המרפא מזרזים פעולות עיכול ומגבירים פעולות ספיגה ובכך גורמים לקליטה מוגברת יותר של רכיבי תזונה חשובים וחיוניים לבריאות כללית. עברת כבר שבוע בתהליך ואני מחזקת את ידך על מנת שלא תוותרי ושתמשיכי בביצוע תהליך הניקוי עד סופו באחר ואני יודעת איזה רווח בריאותי עצום מחכה לך.. רעננות וערנות מוגברת, מצב רוח משופר ומרומם יותר, הרגשת חיוניות וקלילות לצד אנרגיה מוגברת ובריאות מוגברת במערכות גוף שונות.


טיפול נטורופתיטיפול טבעי