גזים ונפיחות*

היה ראשון לכתוב חוות דעת על מוצר זה

109.00 ₪

זמינות: חסר במלאי

גזים ונפיחות בבטן הם תלונה שכיחה כחלק מבעיות של מערכת העיכול. לרוב, נובעים הגזים והנפיחות בבטן מפירוק לא יעיל של המזון היוצר תסיסה במעי ומכאן לגזים ולנפיחות בבטן. זהו תוצר של פעילות לא תקינה של מערכת העיכול כולה. על מנת לסייע בהקלה על גזים כבדות ונפיחות בבטן יש לשפר את יכולת הפירוק והספיגה במעיים, להפיג את הגזים ולהפחיתם, לתמוך ולאזן את מערכת העיכול.


תזונה לגזים ונפיחות בבטן
חדש
מכירה

 

מידע מפורט

*התכנים להלן מתייחסים בעיקרם לשימושים והתכונות המוכרים בספרות המקצועית של הצמחים בתכשיר - למידע והנחיות נוספות לחץ/י כאן


חינם עם המוצר - המלצות תזונה בגישה נטורופתית להפחתת גזים ונפיחות

שילוב אופטימלי של המלצות תזונה, מאת לילך נהרי N.D Cl.h, מוסמכת בנטורופתיה וצמחי מרפא, העשויות לסייע בבעיות הקשורות למערכת העיכול התחתונה כגון גזים, נפיחות, עיכול לא תקין ועוד. התזונה עשויה לסייע בשיפור פעולות פירוק וספיגה, שיפור פעולות עיכול כללי, סיוע בהפגת גזים כלואים בבטן, שחרור תחושת מלאות וכבדות והנעת מערכת העיכול כולה לפעולות סדירות.

 

התרומה התזונתית

פעילות קרמינטיבית, סופחת גזים
השפעה אנטי דלקתית על ריריות מערכת העיכול
תמיכה בהפרשה של מיצי עיכול ובספיגה תקינה של מרכיבים חיוניים מהמזון
ויסות התנועה הפריסטלטית של מערכת העיכול
הרגעה כללית ועל מערכת העיכול בפרט


תזונה נכונה לגזים ונפיחות בבטןתכנית תזונה לכבדות ונפיחות אחרי האוכל

   מחיר באתר: 109.00 ₪

המלצות תזונה לגזים ונפיחות בבטן בגישה נטורופתית

תזונה נכונה עשוייה להשפיע בצורה משמעותית על הבריאות הכללית ועל מהלך מצבי בריאות ספציפיים רבים. לתזונה נכונה יכולת לסייע בהפחתת גזים ונפיחות בבטן על ידי עידוד פעילות עיכול תקינה, שיפור הספיגה, הפחתת ייצור גזים גבוה, סיוע בהפרשה של מיצי עיכול ובספיגה תקינה של מרכיבים חיוניים מהמזון ועוד. 


מידע אודות צמחי המרפא** 

קמומיל | Matricaria recutita
צמח זה מוכר ביותר במיוחד כתה צמחים פופולרי בעולם כולו. הקמומיל מכיל שמן נדיף, רכיבים מרירים ובהם אזולן, פלבנואידים וחומצה מלית. ישנם מספר צמחים בשם קמומיל אולם כיום נחשב הקמומיל הגרמני הבבונג כצמח השימושי והנחקר ביותר. ברפואת צמחים נעשה שימוש בפרחי הצמח האופייניים בצבעם וריחם הנעים. לקמומיל חומרים פעילים המסיסים במים ולכן נעשה בו שימוש גם כחליטה וגם כמיצוי נוזלי המכיל ריכוז גבוה של חומרים פעילים.

שומר | Foeniculum v
השומר הוא צמח מוכר בשימוש רפואת צמחים ופופולרי לא פחות בשימוש קולינרי. כל מסעדה הודית המכבדת את עצמה נוהגת לתת מספר זרעי שומר לאחר הארוחה להקלה ולעיכול משופרים. ברפואת צמחי מרפא עושים שימוש בזרעי השומר. ברפואה סינית נחשב כצמח מחמם ומחזק צ'י כליות. השומר מכיל תרכובות פנוליות ותרכובות איזופרנואידיות וכן ויטמין C ומינרלים שונים.

ג'ינג'ר | Zingiber officinalis
ג'ינג'ר, או זנגביל, הוא צמח מרפא ותבלין מוכר ומפורסם מאוד. מקורו של הג'ינג'ר הוא אסיה והשימוש הוא בשורשי הצמח. לג'ינג'ר תכונות בריאותיות רבות והוא אחד הצמחים הנחקרים. ברפואה הודית עושים שימוש בזנגביל כבר מאות שנים. ברפואה סינית נחשב כצמח המניע את צ'י הקיבה. הג'ינג'ר עשיר במינרלים וויטמינים שונים וכן בנוגדי חימצון.

מליסה רפואית | Melissa officinalis
מליסה רפואית היא צמח הגדל בעיקר במרכז אירופה, צפון אפריקה ואסיה המזרחית.‏ במליסה משתמשים ברפואת צמחים למגוון מצבי בריאות. המליסה ארומטית וטעמה העדין הפך אותה לפופולרית ביותר כחליטת תה טעימה. ברפואת צמחים מודרנית עושים שימוש בעלי המליסה והיא נחשבת כמניעת צ'יה רב גונית ברפואה סינית.


**המידע על הצמחים בדף זה מבוסס על ספרות מקצועית מתורגמת כגון:
COMISSION E | BRITISH HERBAL PHARMACOPEA | The German Standard License
מונוגרפים מתורגמים וסימוכין אודות הצמחים ניתן למצוא באתר: American Botanical Council

נשים בהריון, נשים מניקות ואנשים הנוטלים תרופות מרשם וילדים יש להיוועץ ברופא. להרחיק מהישג ידם של ילדים. תוסף תזונה אינו תרופה ואינו נועד להחליף טיפול תרופתי ו/או רפואי כלשהוא.
לא מומלץ לבעלי יתר לחץ דם.


שילוב צמחים לפעילות אופטימלית

מרבית הפורמולות שלנו מיוצרות ממספר צמחים ובכך הופכים את המענה הטיפולי לאפקטיבי יותר. זאת בשל העובדה כי מצבי בריאות שונים נובעים בד"כ ממספר גורמים בו זמנית. בנוסף, לצמחים שונים יכולת משלימה המחזקת את הפעילות של כל צמח כאשר הוא משולב נכון עם צמחים אחרים.


איכות ללא פשרות

• מיצוי איכותי של צמחי מרפא תקניים בריכוזים גבוהים של חומרים פעילים
• ניסיון רב שנים בפיתוח וייצור פורמולות ומוצרי צמחי מרפא תקניים
• כל הפורמולות מיוצרות תחת תנאי ייצור ובקרה קפדניים: GMP | ISO
• תמיכה וסיוע אישי לכל אורך התהליך הטיפולי על ידי הרבליסטים מומחים
• אבטחת תהליכי רכישה מקוונים על פי הדרישות המחמירות ביותר - PCI / DSS


תזונה נכונה לגזים ונפיחות בבטןתכנית תזונה לכבדות ונפיחות אחרי האוכל

   מחיר באתר: 109.00 ₪

צמחים בפורמולה:
תמצית קמומיל (Matricaria recutita)
תמצית מליסה (Melissa officinalis)
תמצית שומר (Foeniculum vulgare)
תמצית זנגביל (Zingiber officinale)


פורמולות הצמחים מיוצרות תחת תקני איכות, בטיחות המזון ואישורי ייצור כנדרש


תקני ניהול איכות